Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Obejrzyj X odcinek „Na Powiślu" pt. „Mistrzyni ze Szczucina"

Obejrzyj X odcinek „Na Powiślu" pt. „Mistrzyni ze Szczucina"

Obejrzyj X odcinek „Na Powiślu

Serdecznie zachęcamy do obejrzenia X odcinka programu „Na Powiślu" pt. „Mistrzyni ze Szczucina", poświęconego Joannie Mazur.

Mieszkanka naszego powiatu Joanna Mazur, biega z opaską na oczach, w zupełnej ciemności. W ubiegłym roku startując w jednej z najtrudniejszych kategorii, pod biegowym przewodnictwem Michała Stawickiego wywalczyła we Włoszech złoty medal mistrzostw Europy niepełnosprawnych. Na mecie uzyskała najlepszy czas deklasując rywalki i jednocześnie ustanawiając nowy rekord kontynentu.

„Na Powiślu" to cykliczny program, prezentujący kulturę historię, ludzi i miejsca związane z powiatem dąbrowskim, sfinansowany przez Stowarzyszenie Samorządów Powiatu Dąbrowskiego.

Premierowy odcinek został wyemitowany już w TVP Kraków. Zachęcamy do jego obejrzenia!

Serdecznie zachęcamy do obejrzenia X odcinka programu „Na Powiślu" pt. „Mistrzyni ze Szczucina", poświęconego Joannie Mazur. Mieszkanka naszego powiatu Joanna Mazur, biega z opaską na oczach, w zupełnej ciemności. W ubiegłym roku startując w jednej z najtrudniejszych kategorii, pod biegowym przewodnictwem Michała Stawickiego wywalczyła we Włoszech złoty medal mistrzostw Europy niepełnosprawnych. Na mecie uzyskała najlepszy czas deklasując rywalki i jednocześnie ustanawiając nowy rekord kontynentu. „Na Powiślu" to cykliczny program, prezentujący kulturę historię, ludzi i miejsca związane z powiatem dąbrowskim, sfinansowany przez Stowarzyszenie Samorządów Powiatu Dąbrowskiego. Premierowy odcinek został wyemitowany już w TVP Kraków. Zachęcamy do jego obejrzenia!