Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Obejrzyj XI odcinek „Na Powiślu" pt. „Paraolimpijczyk"

Obejrzyj XI odcinek „Na Powiślu" pt. „Paraolimpijczyk"

Obejrzyj XI odcinek „Na Powiślu

Serdecznie zachęcamy do obejrzenia XI odcinka programu „Na Powiślu" pt. „Paraolimpijczyk", poświęconego mieszkańcowi naszego powiatu, Marcinowi Bezakowi.

Marcin Bezak jest wychowankiem Warsztatów Terapii Zajęciowej w Dąbrowie Tarnowskiej. Osiąga liczne sukcesy sportowe w wielu dziedzinach, zarówno w kraju jak i zagranicą. Jest złotym medalistą w biegach narciarskich Paraolimpiady Zimowej w Toronto w 1997 roku i złotym medalistą Paraolimpiady w Szanghaju w pływaniu w 2007 roku. Jest również trzykrotnym złotym medalistą w pływaniu w Katowicach. Dzięki swoim licznym sukcesom zdobył tytuł „Najpopularniejszego Sportowca Niepełnosprawnego 2016" w plebiscycie Gazety Krakowskiej.

„Na Powiślu" to cykliczny program TVP Kraków, prezentujący kulturę historię, ludzi i miejsca związane z powiatem dąbrowskim, sfinansowany przez Stowarzyszenie Samorządów Powiatu Dąbrowskiego.

Zachęcamy do jego obejrzenia!

mags

Serdecznie zachęcamy do obejrzenia XI odcinka programu „Na Powiślu" pt. „Paraolimpijczyk", poświęconego mieszkańcowi naszego powiatu, Marcinowi Bezakowi. Marcin Bezak jest wychowankiem Warsztatów Terapii Zajęciowej w Dąbrowie Tarnowskiej. Osiąga liczne sukcesy sportowe w wielu dziedzinach, zarówno w kraju jak i zagranicą. Jest złotym medalistą w biegach narciarskich Paraolimpiady Zimowej w Toronto w 1997 roku i złotym medalistą Paraolimpiady w Szanghaju w pływaniu w 2007 roku. Jest również trzykrotnym złotym medalistą w pływaniu w Katowicach. Dzięki swoim licznym sukcesom zdobył tytuł „Najpopularniejszego Sportowca Niepełnosprawnego 2016" w plebiscycie Gazety Krakowskiej. „Na Powiślu" to cykliczny program TVP Kraków, prezentujący kulturę historię, ludzi i miejsca związane z powiatem dąbrowskim, sfinansowany przez Stowarzyszenie Samorządów Powiatu Dąbrowskiego. Zachęcamy do jego obejrzenia! mags