Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Zmodernizowane pomieszczenia służby dyżurnej dąbrowskiej Policji

Zmodernizowane pomieszczenia służby dyżurnej dąbrowskiej Policji

Zmodernizowane pomieszczenia służby dyżurnej dąbrowskiej Policji

Policjanci służby dyżurnej Komendy Powiatowej Policji w Dąbrowie Tarnowskiej korzystają już z wyremontowanych i odpowiednio wyposażonych pomieszczeń stanowiska kierowania w tej jednostce.


Pomieszczenia zostały przebudowane, wyposażone w nowe meble, sprzęt komputerowy, środki łączności oraz klimatyzator. Wykonane prace zostały dostosowane do zadań związanych z pełnieniem 24 godzinnej służby przez funkcjonariuszy.
Remont pomieszczeń, którego koszt wyniósł blisko 80 tysięcy złotych, był możliwy do wykonania głównie dzięki współpracy z władzami samorządowymi z Powiatu Dąbrowskiego, Gminy Dabrowa Tarnowska oraz Gminy Gręboszów, które w połowie pokryły jego koszty. Pozostała część środków pochodziła z budżetu Policji.
Oficjalne otwarcie wyremontowanych pomieszczeń odbyło się w ubiegłym tygodniu. Gospodarze z samorządów, które dofinansowały to przedsięwzięcie mogli zobaczyć efekt końcowy tych prac. Dzięki tej inicjatywie poprawił się komfort całodobowej pracy służb mundurowych, co przyczyni się do znacznego ułatwienia ich obowiązków w codziennej służbie.

 

Foto: Komenda Powiatowa Policji w Dąbrowie Tarnowskiej

Policjanci służby dyżurnej Komendy Powiatowej Policji w Dąbrowie Tarnowskiej korzystają już z wyremontowanych i odpowiednio wyposażonych pomieszczeń stanowiska kierowania w tej jednostce. Pomieszczenia zostały przebudowane, wyposażone w nowe meble, sprzęt komputerowy, środki łączności oraz klimatyzator. Wykonane prace zostały dostosowane do zadań związanych z pełnieniem 24 godzinnej służby przez funkcjonariuszy. Remont pomieszczeń, którego koszt wyniósł blisko 80 tysięcy złotych, był możliwy do wykonania głównie dzięki współpracy z władzami samorządowymi z Powiatu Dąbrowskiego, Gminy Dabrowa Tarnowska oraz Gminy Gręboszów, które w połowie pokryły jego koszty. Pozostała część środków pochodziła z budżetu Policji. Oficjalne otwarcie wyremontowanych pomieszczeń odbyło się w ubiegłym tygodniu. Gospodarze z samorządów, które dofinansowały to przedsięwzięcie mogli zobaczyć efekt końcowy tych prac. Dzięki tej inicjatywie poprawił się komfort całodobowej pracy służb mundurowych, co przyczyni się do znacznego ułatwienia ich obowiązków w codziennej służbie.   Foto: Komenda Powiatowa Policji w Dąbrowie Tarnowskiej