Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Odpust w Dąbrowicy i spotkanie integracyjne mieszkańców

Odpust w Dąbrowicy i spotkanie integracyjne mieszkańców

Odpust w Dąbrowicy i spotkanie integracyjne mieszkańców

15 sierpnia 2023 roku w Święto Matki Boskiej Zielnej w kaplicy w Dąbrowicy została odprawiona Msza Święta Odpustowa, sprawowana przez proboszcza szczucińskiej parafii ks. Zygmunta Warzechę, a także ks. Józefa Tabora.

W miejscu tym od lat podtrzymywana jest piękna tradycja święcenia wieńca podczas uroczystości odpustowych. Tak rolnicy dziękują za plony i przedstawiają owoce swojej pracy.

Po Mszy w świetlicy wiejskiej odbyło się spotkanie integracyjne.

Samorząd powiatowy reprezentowali: Starosta Dąbrowski Lesław Wieczorek, Wicestarosta Krzysztof Bryk, Wiceprzewodniczący Rady Powiatu Krzysztof Kupiec oraz Radny Rady Powiatu Andrzej Urbanik.

15 sierpnia 2023 roku w Święto Matki Boskiej Zielnej w kaplicy w Dąbrowicy została odprawiona Msza Święta Odpustowa, sprawowana przez proboszcza szczucińskiej parafii ks. Zygmunta Warzechę, a także ks. Józefa Tabora. W miejscu tym od lat podtrzymywana jest piękna tradycja święcenia wieńca podczas uroczystości odpustowych. Tak rolnicy dziękują za plony i przedstawiają owoce swojej pracy. Po Mszy w świetlicy wiejskiej odbyło się spotkanie integracyjne. Samorząd powiatowy reprezentowali: Starosta Dąbrowski Lesław Wieczorek, Wicestarosta Krzysztof Bryk, Wiceprzewodniczący Rady Powiatu Krzysztof Kupiec oraz Radny Rady Powiatu Andrzej Urbanik.
tel. 14 642 24 31
kontakt
Projekt i wykonanie: i-t.pl
Dostępność cyfrowa
i zgodność ze standardem WCAG