Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. ODSZEDŁ NASZ KOLEGA

ODSZEDŁ NASZ KOLEGA

ODSZEDŁ NASZ KOLEGA

Nagle i niespodziewanie odszedł od nas w wieku 57 lat Drogi Kolega Ś. P. MAREK PAWLIK.

Urodził się w 1949 roku w Ryglicach. Ukończył Politechnikę Krakowską w zakresie budownictwa. Uzyskał specjalność: konstrukcje budowlane i inżynierskie. Był długoletnim pracownikiem Urzędu Wojewódzkiego w Tarnowie.

Przez ostatnie lata sprawował odpowiedzialną funkcję Powiatowego Inspektora Nadzoru Budowlanego w Dąbrowie Tarnowskiej. Pozostawił żonę i trójkę dzieci.

Dziś wspominamy Go jako człowieka niezwykłego, wrażliwego na problemy innych ludzi, zawsze śpieszącego z pomocą. Będzie nam go brakowało......

W imieniu Zarządu Powiatu i pracowników Starostwa Powiatowego w Dąbrowie Tarnowskiej składamy szczere kondolencje i łączymy się w smutku z pogrążoną w bólu Rodziną.

Krzysztof Kaczmarski – Starosta Powiatu Dąbrowskiego

Kazimierz Tęczar – Wicestarosta Dąbrowski

Msza Święta Żałobna odbędzie się w dniu 5 maja 2006r. o godz. 14.00 w Kościele Parafialnym Błogosławionej Karoliny Kózka. Modlitwa Różańcowa zostanie odprawiona w Kaplicy cmentarza parafialnego Tarnów Rzędzin o godz. 15.30 , po czym nastąpi odprowadzenie Zmarłego na miejsce wiecznego spoczynku.

Nagle i niespodziewanie odszedł od nas w wieku 57 lat Drogi Kolega Ś. P. MAREK PAWLIK. Urodził się w 1949 roku w Ryglicach. Ukończył Politechnikę Krakowską w zakresie budownictwa. Uzyskał specjalność: konstrukcje budowlane i inżynierskie. Był długoletnim pracownikiem Urzędu Wojewódzkiego w Tarnowie. Przez ostatnie lata sprawował odpowiedzialną funkcję Powiatowego Inspektora Nadzoru Budowlanego w Dąbrowie Tarnowskiej. Pozostawił żonę i trójkę dzieci. Dziś wspominamy Go jako człowieka niezwykłego, wrażliwego na problemy innych ludzi, zawsze śpieszącego z pomocą. Będzie nam go brakowało...... W imieniu Zarządu Powiatu i pracowników Starostwa Powiatowego w Dąbrowie Tarnowskiej składamy szczere kondolencje i łączymy się w smutku z pogrążoną w bólu Rodziną. Krzysztof Kaczmarski – Starosta Powiatu Dąbrowskiego Kazimierz Tęczar – Wicestarosta Dąbrowski Msza Święta Żałobna odbędzie się w dniu 5 maja 2006r. o godz. 14.00 w Kościele Parafialnym Błogosławionej Karoliny Kózka. Modlitwa Różańcowa zostanie odprawiona w Kaplicy cmentarza parafialnego Tarnów Rzędzin o godz. 15.30 , po czym nastąpi odprowadzenie Zmarłego na miejsce wiecznego spoczynku.