1. Oferta szkoleniowa Regionalnego Ośrodka Europejskiego Funduszu Społecznego

Oferta szkoleniowa Regionalnego Ośrodka Europejskiego Funduszu Społecznego

Szanowni Państwo – zapraszamy na ostatnie w tym roku (!) bezpłatne szkolenia organizowane przez tarnowski Regionalny Ośrodek Europejskiego Funduszu Społecznego w 2007 roku: 1) Szkolenie pt. „Zarządzanie finansowe w projektach” (Dzień 1: Zarządzanie finansami w projekcie. Dzień 2. Dokumentacja finansowa i kontrola w projekcie), Termin: 7 i 8 listopada (środa, czwartek), w godz. 9-16, Miejsce: sala szkoleniowa Starostwa Powiatowego w Brzesku, Trener: Rafał Pecka 2) Szkolenie pt. „Program Operacyjny Kapitał Ludzki. Realizacja projektów EFS”, Termin: 12 i 13 listopada (poniedziałek, wtorek), w godz. 9-16, Miejsce: sala szkoleniowa Urzędu Miasta Tarnowa, ul. Goldhammera 3, Trener: Przemysław Fiedkiewicz 3)  Szkolenie pt. „Program Operacyjny Kapitał Ludzki. Realizacja projektów EFS , Termin: 14 i 15 listopada (środa, czwartek), w godz. 9-16, Miejsce: sala szkoleniowa Starostwa Powiatowego w Brzesku, Trener: Przemysław Fiedkiewicz 4) Szkolenie pt. „Zarządzanie finansowe w projektach” (Dzień 1: Zarządzanie finansami w projekcie. Dzień 2. Dokumentacja finansowa i kontrola w projekcie), Termin: 20 i 21 listopada (wtorek, środa), w godz. 9-16, Miejsce: sala szkoleniowa Starostwa Powiatowego w Dąbrowie Tarnowskiej, Trener: Rafał Pecka. Szczegółowy programy szkoleń i formularze zgłoszeniowe można otrzymać w Wydziale Rozwoju Lokalnego, Edukacji i Zdrowia Starostwa Powiatowego w Dąbrowie Tarnowskiej (pokój nr 40). Zgłodzenia prosimy przesłać faxem (014 65 56 985) lub e-mailem roefstarnow@gmail.com. O uczestnictwie w szkoleniu decyduje kolejność zgłoszeń. Ilość miejsc jest ograniczona (w jednym szkoleniu może uczestniczyć maksymalnie 20 osób). Zachęcamy Państwa gorąco do skorzystania z naszej oferty, gdyż już niebawem zostaną ogłoszone konkursy na dofinansowanie projektów z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki w Województwie Małopolskim. Prosimy o wcześniejsze poinformowanie pracowników Ośrodka o uczestnictwie osób niepełnosprawnych ruchowo, potrzebujących pomocy w dotarciu do miejsca szkolenia.