Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Ogólnopolska Karta Seniora

Ogólnopolska Karta Seniora

Ogólnopolska Karta Seniora

  Ogólnopolska Karta Seniora to program, którego celem jest aktywizacja społeczna osób starszych, daje możliwość do korzystania ze szkoleń, kursów oraz oferty kulturalnej i rozrywkowej.

  Ogólnopolska Karta Seniora umożliwia osobom starszym w całej Polsce tańsze korzystanie z wielu usług i towarów. To pakiet atrakcyjnych zniżek na oferty wielu firm i instytucji. Dzięki Karcie seniorzy mogą aktywnie brać udział w życiu społecznym oraz korzystać z projektów edukacyjnej, kulturalnych i rozrywkowych. Jak do tej pory w program zaangażowało się 160 partnerów z całej Polski, a liczba wydanych kart to 9 tysięcy. Ogólnopolska Karta Seniora jest bezterminowa i bezpłatna.

  Każdy senior, który skończył 60 lat może bezpłatnie wyrobić własną kartę seniora. Wystarczy, że przystąpi do programu Ogólnopolska Karta Seniora wypełniając formularz zgłoszeniowy. Karty wystawiane są imiennie. W poszczególnych miastach karty wydawane są na Uniwersytetach Trzeciego Wieku, w Klubach Seniora oraz targach i wydarzeniach dla seniorów.

Możesz tez samodzielnie pobrać i wypełnić i odesłać nam formularz.

Formularz.pdf

Jak otrzymać kartę? Wszystkie informacje znajdują się na stronie internetowej projektu.

Jeżeli chcesz dołączyć do programu jako firma lub partner zapoznaj się z regulaminem oraz pobierz, wypełnij i odeślij nam formularz zgłoszeniowy dla firmy.

Regulamin.pdf

Formularz zgłoszeniowy dla firmy.pdf

  Ogólnopolska Karta Seniora to program, którego celem jest aktywizacja społeczna osób starszych, daje możliwość do korzystania ze szkoleń, kursów oraz oferty kulturalnej i rozrywkowej.   Ogólnopolska Karta Seniora umożliwia osobom starszym w całej Polsce tańsze korzystanie z wielu usług i towarów. To pakiet atrakcyjnych zniżek na oferty wielu firm i instytucji. Dzięki Karcie seniorzy mogą aktywnie brać udział w życiu społecznym oraz korzystać z projektów edukacyjnej, kulturalnych i rozrywkowych. Jak do tej pory w program zaangażowało się 160 partnerów z całej Polski, a liczba wydanych kart to 9 tysięcy. Ogólnopolska Karta Seniora jest bezterminowa i bezpłatna.   Każdy senior, który skończył 60 lat może bezpłatnie wyrobić własną kartę seniora. Wystarczy, że przystąpi do programu Ogólnopolska Karta Seniora wypełniając formularz zgłoszeniowy. Karty wystawiane są imiennie. W poszczególnych miastach karty wydawane są na Uniwersytetach Trzeciego Wieku, w Klubach Seniora oraz targach i wydarzeniach dla seniorów. Możesz tez samodzielnie pobrać i wypełnić i odesłać nam formularz. Formularz.pdf Jak otrzymać kartę? Wszystkie informacje znajdują się na stronie internetowej projektu. Jeżeli chcesz dołączyć do programu jako firma lub partner zapoznaj się z regulaminem oraz pobierz, wypełnij i odeślij nam formularz zgłoszeniowy dla firmy. Regulamin.pdf Formularz zgłoszeniowy dla firmy.pdf