Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Ogólnopolska olimpiada „O Diamentowy Indeks AGH”

Ogólnopolska olimpiada „O Diamentowy Indeks AGH”

Ogólnopolska olimpiada „O Diamentowy Indeks AGH”

Uczniowie z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Szczucinie z klasy III B Liceum Ogólnokształcącego Katarzyna Jabłońska, Anna Misiaszek i Karol Dzięgiel wzięli udział w tegorocznej edycji ogólnopolskiej olimpiady „O Diamentowy Indeks AGH" z matematyki. Wszyscy zakwalifikowali się do etapu okręgowego, który odbył się 05 lutego 2012 r. w Krakowie.

Z radością informujemy, że uczennice Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Szczucinie Katarzyna Jabłońska i Anna Misiaszek zostały zakwalifikowane do etapu centralnego. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów !!!

opracowanie: ZSP w Szczucinie

Uczniowie z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Szczucinie z klasy III B Liceum Ogólnokształcącego Katarzyna Jabłońska, Anna Misiaszek i Karol Dzięgiel wzięli udział w tegorocznej edycji ogólnopolskiej olimpiady „O Diamentowy Indeks AGH" z matematyki. Wszyscy zakwalifikowali się do etapu okręgowego, który odbył się 05 lutego 2012 r. w Krakowie. Z radością informujemy, że uczennice Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Szczucinie Katarzyna Jabłońska i Anna Misiaszek zostały zakwalifikowane do etapu centralnego. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów !!! opracowanie: ZSP w Szczucinie