Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Ogólnopolska Olimpiada „O Diamentowy Indeks AGH”

Ogólnopolska Olimpiada „O Diamentowy Indeks AGH”

Ogólnopolska Olimpiada „O Diamentowy Indeks AGH”

30 stycznia 2016 roku, Wiktor Kmiecik uczeń III klasy I Liceum Ogólnokształcącego im. Tadeusza Kościuszki w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Dąbrowie Tarnowskiej, wziął udział w etapie okręgowym Ogólnopolskiej Olimpiady „O Diamentowy Indeks AGH" z zakresu geografii i geologii.

Eliminacje odbyły się w Krakowie na Akademii Górniczo-Hutniczej. Na tym etapie konkursu uczeń zmierzył się z 29 zadaniami testowymi sprawdzającymi wiedzę z geografii i geologii, część z nich wymagała również wielu umiejętności z matematyki - właśnie za ten typ zadań otwartych można było uzyskać największą liczbę punktów.

W marcu odbędzie się następny etap konkursu, który da możliwość wygrania indeksu na dowolny kierunek studiów na AGH w Krakowie.

Opiekunem ucznia jest Marta Szwajkosz.

źródło: ZSP nr 1 w Dąbrowie Tarnowskiej/MS

30 stycznia 2016 roku, Wiktor Kmiecik uczeń III klasy I Liceum Ogólnokształcącego im. Tadeusza Kościuszki w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Dąbrowie Tarnowskiej, wziął udział w etapie okręgowym Ogólnopolskiej Olimpiady „O Diamentowy Indeks AGH" z zakresu geografii i geologii. Eliminacje odbyły się w Krakowie na Akademii Górniczo-Hutniczej. Na tym etapie konkursu uczeń zmierzył się z 29 zadaniami testowymi sprawdzającymi wiedzę z geografii i geologii, część z nich wymagała również wielu umiejętności z matematyki - właśnie za ten typ zadań otwartych można było uzyskać największą liczbę punktów. W marcu odbędzie się następny etap konkursu, który da możliwość wygrania indeksu na dowolny kierunek studiów na AGH w Krakowie. Opiekunem ucznia jest Marta Szwajkosz. źródło: ZSP nr 1 w Dąbrowie Tarnowskiej/MS