Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Ogólnopolska Olimpiada Wiedzy o Internecie DialNet Masters

Ogólnopolska Olimpiada Wiedzy o Internecie DialNet Masters

Ogólnopolska Olimpiada Wiedzy o Internecie DialNet Masters

Uczniowie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 w Dąbrowie Tarnowskiej zostali laureatami I etapu, V Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o Internecie DialNet Masters. W eliminacjach konkursu brało udział 6 drużyn z ZSP nr1 - 3 zespoły z Liceum Ogólnokształcącego i 3 z Technikum Informatycznego.
Do II etapu konkursu przeszło 50 drużyn ze szkół ponadgimnazjalnych zarejestrowanych w okręgu małopolskim. W drugiej części testów on-line drużyna z klasy 3TI w składzie: D.Trędota, K.Kawa, T.Gruszka, P. Lewandowski znalazła się na 21 pozycji.

Uczniowie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 w Dąbrowie Tarnowskiej zostali laureatami I etapu, V Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o Internecie DialNet Masters. W eliminacjach konkursu brało udział 6 drużyn z ZSP nr1 - 3 zespoły z Liceum Ogólnokształcącego i 3 z Technikum Informatycznego.Do II etapu konkursu przeszło 50 drużyn ze szkół ponadgimnazjalnych zarejestrowanych w okręgu małopolskim. W drugiej części testów on-line drużyna z klasy 3TI w składzie: D.Trędota, K.Kawa, T.Gruszka, P. Lewandowski znalazła się na 21 pozycji.