Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Ogólnopolski Konkurs Geograficzny

Ogólnopolski Konkurs Geograficzny

Ogólnopolski Konkurs Geograficzny

Komitet organizacyjny Ogólnopolskiego Konkursu Geograficznego „ Geo- Planeta" przesłał wyniki oraz podziękowania oraz wyróżnienia dla uczniów Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Szczucinie za udział w konkursie i upowszechnianie wiedzy z zakresu geografii Polski i świata. Wśród uczniów szkoły najlepsze wyniki osiągnęli Kamil Kupiec, Aneta Pustuła oraz Anna Rędzińska z klasy I LOB.

Uczniowie otrzymali dyplomy uznania za osiągnięte wyniki. W następnym roku uczniowie zadeklarowali udział w kolejnej edycji konkursu.

Gratulujemy i życzymy jeszcze lepszych wyników !!!

Komitet organizacyjny Ogólnopolskiego Konkursu Geograficznego „ Geo- Planeta" przesłał wyniki oraz podziękowania oraz wyróżnienia dla uczniów Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Szczucinie za udział w konkursie i upowszechnianie wiedzy z zakresu geografii Polski i świata. Wśród uczniów szkoły najlepsze wyniki osiągnęli Kamil Kupiec, Aneta Pustuła oraz Anna Rędzińska z klasy I LOB. Uczniowie otrzymali dyplomy uznania za osiągnięte wyniki. W następnym roku uczniowie zadeklarowali udział w kolejnej edycji konkursu. Gratulujemy i życzymy jeszcze lepszych wyników !!!