Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Ogólnopolski Konkurs PFRON „Otwarte Drzwi”

Ogólnopolski Konkurs PFRON „Otwarte Drzwi”

Ogólnopolski Konkurs PFRON „Otwarte Drzwi”

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Dąbrowie Tarnowskiej informuje, iż dziś upływa termin składania prac XII edycji konkursu „Otwarte Drzwi" organizowanego przez Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych, na najlepsze prace magisterskie i doktorskie, w roku 2015.

Kategorie prac, które można zgłaszać do Konkursu to:

• rehabilitacja społeczna,
• rehabilitacja zawodowa oraz rozwiązania technologiczne służące osobom niepełnosprawnym,
• rehabilitacja medyczna (dotyczy rozwiązań mających wpływ na lepsze funkcjonowanie osób niepełnosprawnych w życiu społecznym i zawodowym).

Istotnym celem Konkursu jest zwiększenie zainteresowania środowiska naukowego problematyką niepełnosprawności, a także uzyskanie i upowszechnienie materiałów mogących służyć badaniom i działaniom podejmowanym na rzecz osób niepełnosprawnych.Konkurs w założeniu ma, więc również wymiar popularyzatorski.

files/aktualnosci/2015/07_lipiec/29_Ogolnopolski_Konkurs_PFRON_Otwarte_Drzwi/RTEmagicC_informacje_konkurs_Otwarte_Drzwi_01.pdf.jpg

Szczegółowe informacje można uzyskać na stronie
www.pfron.org.pl lub pod numerem telefonu tel. 22 50 55 775

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Dąbrowie Tarnowskiej informuje, iż dziś upływa termin składania prac XII edycji konkursu „Otwarte Drzwi" organizowanego przez Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych, na najlepsze prace magisterskie i doktorskie, w roku 2015. Kategorie prac, które można zgłaszać do Konkursu to: • rehabilitacja społeczna,• rehabilitacja zawodowa oraz rozwiązania technologiczne służące osobom niepełnosprawnym,• rehabilitacja medyczna (dotyczy rozwiązań mających wpływ na lepsze funkcjonowanie osób niepełnosprawnych w życiu społecznym i zawodowym). Istotnym celem Konkursu jest zwiększenie zainteresowania środowiska naukowego problematyką niepełnosprawności, a także uzyskanie i upowszechnienie materiałów mogących służyć badaniom i działaniom podejmowanym na rzecz osób niepełnosprawnych.Konkurs w założeniu ma, więc również wymiar popularyzatorski. Szczegółowe informacje można uzyskać na stroniewww.pfron.org.pl lub pod numerem telefonu tel. 22 50 55 775