1. Ogłoszenie wyników otwartego konkursu ofert na realizację zadań w zakresie wspierania i upowszechniania kultury fizycznej w 2015 r.

Decyzją Zarządu Powiatu Dąbrowskiego następujące podmioty otrzymały dotację:

1. Ochotnicza Straż Pożarna w Radgoszczy – dofinansowanie w kwocie 4 000,00 zł na realizację zadania pn. „Powiatowe zawody Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych powiatu dąbrowskiego”
  2. Uczniowski Międzyszkolny Klub Sportowy „JUNIS” z siedzibą w Szczucinie – dofinansowanie w kwocie 1 000,00 zł na realizację zadania pn. „Wakacyjny Integracyjny Turniej Badmintonowy o Puchar Starosty Dąbrowskiego”
  3. Powiatowy Szkolny Związek Sportowy w Dąbrowie Tarnowskiej – dofinansowanie w kwocie 10 995,00 zł na realizację zadania pn. „Współzawodnictwo sportowe dzieci i młodzieży szkół z terenu powiatu dąbrowskiego w ramach Małopolskiego Systemu Współzawodnictwa Sportowego”.

Załącznik nr 1

Załącznik nr 2

Załącznik nr 3

Zarząd Powiatu Dąbrowskiego w Dąbrowie Tarnowskiej w dniu 29 stycznia 2015 r. rozstrzygnął otwarty konkurs ofert na realizację zadań publicznych powiatu dąbrowskiego w 2015 roku w zakresie wspierania i upowszechniania kultury fizycznej.  Decyzją Zarządu Powiatu Dąbrowskiego następujące podmioty otrzymały dotację: Ochotnicza Straż Pożarna w Radgoszczy – dofinansowanie w kwocie 4 000,00 zł na realizację zadania pn. „Powiatowe zawody Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych powiatu dąbrowskiego” Uczniowski Międzyszkolny Klub Sportowy „JUNIS” z siedzibą w Szczucinie – dofinansowanie w kwocie 1 000,00 zł na realizację zadania pn. „Wakacyjny Integracyjny Turniej Badmintonowy o Puchar Starosty Dąbrowskiego” Powiatowy Szkolny Związek Sportowy w Dąbrowie Tarnowskiej – dofinansowanie w kwocie 10 995,00 zł na realizację zadania pn. „Współzawodnictwo sportowe dzieci i młodzieży szkół z terenu powiatu dąbrowskiego w ramach Małopolskiego Systemu Współzawodnictwa Sportowego”.  Oferta złożona przez Miejsko Uczniowski Międzyszkolny Klub Sportowy „JUNIS” z siedzibą w Szczucinie w Dąbrowie Tarnowskiej na realizację zadania pn. „Powiatowe Turnieje Badmintonowe o Puchar Starosty Dąbrowskiego” została odrzucona ze względu na uchybienia formalne oferty.   Uchwała nr 46/2015 Zarządu Powiatu Dąbrowskiego w Dąbrowie Tarnowskiej z dnia 29 stycznia 2015 r. Załącznik nr 1 Załącznik nr 2 Załącznik nr 3