Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Ogłoszenie Związku Strzeleckiego "Strzelec" w Dąbrowie Tarnowskiej

Ogłoszenie Związku Strzeleckiego "Strzelec" w Dąbrowie Tarnowskiej

Ogłoszenie Związku Strzeleckiego

  Informujemy, że Dowództwo Jednostki Strzeleckiej -  JS 3059 w porozumieniu z Ośrodkiem Spotkania Kultur w Dąbrowie Tarnowskiej, planuje stworzenie „Izby Pamięci Kombatantów” pragnąc uhonorować i upamiętnić w symboliczny sposób ludzi, którzy walczyli za naszą wolność.

  Jednostka chce stworzyć miejsce, w którym będą godnie przechowywane i  i uchronione przed zapomnieniem pamiątki po Kombatantach.

  Stąd od dnia 3 lutego 2015 r. do odwołania prowadzona będzie zbiórka wszelkich pamiątek, takich jak: części umundurowania, medale, legitymacje, zdjęcia, dyplomy oraz inne przedmioty oraz dokumenty po polskich kombatantach wszelkich frontów i formacji zbrojnych w kraju i zagranicą.

  Pamiątki będą przechowywane w godnych warunkach i otoczone opieką.

  Jednostka prosi, aby pamiątki przekazywać wraz z krótkim opisem, kogo dotyczą (z podaniem imienia i nazwiska, roku urodzenia) oraz informacją przez kogo zostały przekazane (imię, nazwisko i adres przekazującego).

  Pamiątki można przekazać za protokołem w Ośrodku Spotkania Kultur (budynek synagogi) w recepcji. W razie problemów z dostarczeniem oraz w przypadku pytań, proszę o kontakt telefoniczny: st. strz. ZS – Stalmach Krzysztof, numer telefonu : 693 – 214 -738.

 Ogłoszenie.pdf

  Informujemy, że Dowództwo Jednostki Strzeleckiej -  JS 3059 w porozumieniu z Ośrodkiem Spotkania Kultur w Dąbrowie Tarnowskiej, planuje stworzenie „Izby Pamięci Kombatantów” pragnąc uhonorować i upamiętnić w symboliczny sposób ludzi, którzy walczyli za naszą wolność.   Jednostka chce stworzyć miejsce, w którym będą godnie przechowywane i  i uchronione przed zapomnieniem pamiątki po Kombatantach.   Stąd od dnia 3 lutego 2015 r. do odwołania prowadzona będzie zbiórka wszelkich pamiątek, takich jak: części umundurowania, medale, legitymacje, zdjęcia, dyplomy oraz inne przedmioty oraz dokumenty po polskich kombatantach wszelkich frontów i formacji zbrojnych w kraju i zagranicą.   Pamiątki będą przechowywane w godnych warunkach i otoczone opieką.   Jednostka prosi, aby pamiątki przekazywać wraz z krótkim opisem, kogo dotyczą (z podaniem imienia i nazwiska, roku urodzenia) oraz informacją przez kogo zostały przekazane (imię, nazwisko i adres przekazującego).   Pamiątki można przekazać za protokołem w Ośrodku Spotkania Kultur (budynek synagogi) w recepcji. W razie problemów z dostarczeniem oraz w przypadku pytań, proszę o kontakt telefoniczny: st. strz. ZS – Stalmach Krzysztof, numer telefonu : 693 – 214 -738.  Ogłoszenie.pdf