Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Olimpijczycy z ZSP nr 2 w Dąbrowie Tarnowskiej

Olimpijczycy z ZSP nr 2 w Dąbrowie Tarnowskiej

Olimpijczycy z ZSP nr 2 w Dąbrowie Tarnowskiej

Osiągnięcia uczniów Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Dąbrowie Tarnowskiej w: Olimpiadzie Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym, VI Misyjnej Olimpiadzie Znajomości Afryki oraz III Olimpiadzie Przedsiębiorczości.

Uczniowie ZSP nr 2 w Dąbrowie Tarnowskiej w okręgowym etapie Olimpiady Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym. Uczniowie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Dąbrowie Tarnowskiej Marcin Pitaś oraz Marcin Łosowski z kl. III Lh znaleźli się w okręgowym etapie Olimpiady Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym. Składamy serdeczne gratulacje i życzymy powodzenia na kolejnych etapach Olimpiady. Gratulujemy również opiekunom pani mgr Jolancie Rzeźniewskiej i panu mgr Włodzimierzowi Piaseckiemu.

Uczniowie ZSP2 w Dąbrowie Tarnowskiej w okręgowym etapie VI Misyjna Olimpiada Znajomości Afryki. Uczniowie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Dąbrowie Tarnowskiej Katarzyna Skrzek oraz Monika Bator z kl. II Lh znaleźli się w okręgowym etapie VI Misyjna Olimpiada Znajomości Afryki. Składamy serdeczne gratulacje i życzymy powodzenia na kolejnych etapach Olimpiady. Opiekunem naszych Olimpijczyków jest pani mgr Anna Kościuk.

III edycja Olimpiady Przedsiębiorczości organizowana przez Fundacje Promocji i Akredytacji Kierunków Ekonomicznych z udziałem uczniów Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2. Uczennice Ewa Romanik i Ewelina Zbylut z klasy II Technikum Ekonomicznego przy Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Dąbrowie Tarnowskiej zakwalifikowały się do II etapu Olimpiady Przedsiębiorczości, który odbędzie się 6 marca 2008 na Akademii ekonomicznej w Krakowie. Gratulujemy naszym Olimpijczykom i życzymy powodzenia. Opiekunem młodzieży jest pani mgr Zofia Rzepecka o pan mgr Paweł Łach.

Źródło: ZSP nr 2 w Dąbrowie Tarnowskiej

Osiągnięcia uczniów Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Dąbrowie Tarnowskiej w: Olimpiadzie Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym, VI Misyjnej Olimpiadzie Znajomości Afryki oraz III Olimpiadzie Przedsiębiorczości. Uczniowie ZSP nr 2 w Dąbrowie Tarnowskiej w okręgowym etapie Olimpiady Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym. Uczniowie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Dąbrowie Tarnowskiej Marcin Pitaś oraz Marcin Łosowski z kl. III Lh znaleźli się w okręgowym etapie Olimpiady Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym. Składamy serdeczne gratulacje i życzymy powodzenia na kolejnych etapach Olimpiady. Gratulujemy również opiekunom pani mgr Jolancie Rzeźniewskiej i panu mgr Włodzimierzowi Piaseckiemu. Uczniowie ZSP2 w Dąbrowie Tarnowskiej w okręgowym etapie VI Misyjna Olimpiada Znajomości Afryki. Uczniowie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Dąbrowie Tarnowskiej Katarzyna Skrzek oraz Monika Bator z kl. II Lh znaleźli się w okręgowym etapie VI Misyjna Olimpiada Znajomości Afryki. Składamy serdeczne gratulacje i życzymy powodzenia na kolejnych etapach Olimpiady. Opiekunem naszych Olimpijczyków jest pani mgr Anna Kościuk. III edycja Olimpiady Przedsiębiorczości organizowana przez Fundacje Promocji i Akredytacji Kierunków Ekonomicznych z udziałem uczniów Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2. Uczennice Ewa Romanik i Ewelina Zbylut z klasy II Technikum Ekonomicznego przy Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Dąbrowie Tarnowskiej zakwalifikowały się do II etapu Olimpiady Przedsiębiorczości, który odbędzie się 6 marca 2008 na Akademii ekonomicznej w Krakowie. Gratulujemy naszym Olimpijczykom i życzymy powodzenia. Opiekunem młodzieży jest pani mgr Zofia Rzepecka o pan mgr Paweł Łach. Źródło: ZSP nr 2 w Dąbrowie Tarnowskiej