Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Omnibus 2009

Omnibus 2009

Omnibus 2009

Dnia 14.V.2009 w Gimnazjum w Szczucinie odbył się finał Powiatowego Konkursu wiedzy ogólnej OMNIBUS zorganizowany przez nauczycieli Gimnazjum w Szczucinie: Ewę Gorzkowicz i Beatę Dzięgiel.

Już po raz dziewiąty honorowy patronat nad zmaganiami uczniów objął Starosta Powiatu Dąbrowskiego: pan Wiesław Krajewski.

Do konkursu przystąpiło 6 szkół: Gimnazjum w Podlipiu, Gimnazjum w Radgoszczy, Gimnazjum w Oleśnie, Gimnazjum w Radwanie, Gimnazjum w Borkach i Gimnazjum w Szczucinie. Każda szkoła reprezentowana była przez trzech uczniów.

Rywalizacja przebiegała w dwóch etapach. Pierwszy, to test wiedzy ogólnej. W drugiej części zadaniem uczniów było wykazać się nie tylko wiedzą, ale również sprytem i zręcznością.

Tytuł „OMNIBUSA 2009" wywalczył Arkadiusz Doroż z Gimnazjum w Radwanie;
II miejsce zajęła Magdalena Kolano z Gimnazjum w Szczucinie;
III miejsce Paweł Skiba z Gimnazjum w Radgoszczy.

Całość uświetnił występ grupy tanecznej z Gimnazjum w Szczucinie pod kierunkiem pani Anety Szlązak.

Dodatkowo Burmistrz Miasta i Gminy Szczucin pan Jan Sipior ufundował nagrodę dla najlepszego ucznia z Gminy Szczucin a Wójt Gminy Bolesław dla najlepszego ucznia z Gimnazjum w Podlipiu.

Dnia 14.V.2009 w Gimnazjum w Szczucinie odbył się finał Powiatowego Konkursu wiedzy ogólnej OMNIBUS zorganizowany przez nauczycieli Gimnazjum w Szczucinie: Ewę Gorzkowicz i Beatę Dzięgiel. Już po raz dziewiąty honorowy patronat nad zmaganiami uczniów objął Starosta Powiatu Dąbrowskiego: pan Wiesław Krajewski. Do konkursu przystąpiło 6 szkół: Gimnazjum w Podlipiu, Gimnazjum w Radgoszczy, Gimnazjum w Oleśnie, Gimnazjum w Radwanie, Gimnazjum w Borkach i Gimnazjum w Szczucinie. Każda szkoła reprezentowana była przez trzech uczniów. Rywalizacja przebiegała w dwóch etapach. Pierwszy, to test wiedzy ogólnej. W drugiej części zadaniem uczniów było wykazać się nie tylko wiedzą, ale również sprytem i zręcznością. Tytuł „OMNIBUSA 2009" wywalczył Arkadiusz Doroż z Gimnazjum w Radwanie;II miejsce zajęła Magdalena Kolano z Gimnazjum w Szczucinie;III miejsce Paweł Skiba z Gimnazjum w Radgoszczy. Całość uświetnił występ grupy tanecznej z Gimnazjum w Szczucinie pod kierunkiem pani Anety Szlązak. Dodatkowo Burmistrz Miasta i Gminy Szczucin pan Jan Sipior ufundował nagrodę dla najlepszego ucznia z Gminy Szczucin a Wójt Gminy Bolesław dla najlepszego ucznia z Gimnazjum w Podlipiu.