Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Opłatek Służby Zdrowia

Opłatek Służby Zdrowia

Opłatek Służby Zdrowia

W ostatnią niedzielę miała miejsce uroczysta msza święta w Kościele Parafialnym w Dąbrowie Tarnowskiej z udziałem Ks. Biskupa Władysława Bobowskiego w intencji pracowników publicznej i niepublicznej służby zdrowia.

Po mszy świętej przedstawiciele służby zdrowia wraz z władzami samorządowymi wzięli udział w spotkaniu opłatkowym zorganizowanym z inicjatywy Ks. Prałata Józefa Poremby w Domu Katechetycznym w Dąbrowie Tarnowskiej.

Spotkanie stało się okazją do kolejnych życzeń złożonych przez Ks. Biskupa dla wszystkich, którzy na co dzień pracują z chorymi i wymagającymi opieki mieszkańcami powiatu. Osobne życzenia złożył Starosta Dąbrowski Krzysztof Karczmarski, zwracając się zwłaszcza do dużej grupy pracowników szpitala powiatowego, gdzie od kilku lat podejmowane są działania naprawcze, które w 2006 roku powinny przynieść pozytywny efekt zarówno dla pracowników jak i pacjentów szpitala. Starosta korzystając z okazji podziękował dyrekcji i załodze szpitala za współpracę, zrozumienie trudnych problemów i zaangażowanie w proces restrukturyzacji w 2005 roku. Wszystkim uczestnikom opłatkowego spotkania życzenia złożył także Burmistrz Dąbrowy Tarnowskiej Stanisław Początek, który nadzoruje gminą służbę zdrowia.

W ostatnią niedzielę miała miejsce uroczysta msza święta w Kościele Parafialnym w Dąbrowie Tarnowskiej z udziałem Ks. Biskupa Władysława Bobowskiego w intencji pracowników publicznej i niepublicznej służby zdrowia. Po mszy świętej przedstawiciele służby zdrowia wraz z władzami samorządowymi wzięli udział w spotkaniu opłatkowym zorganizowanym z inicjatywy Ks. Prałata Józefa Poremby w Domu Katechetycznym w Dąbrowie Tarnowskiej. Spotkanie stało się okazją do kolejnych życzeń złożonych przez Ks. Biskupa dla wszystkich, którzy na co dzień pracują z chorymi i wymagającymi opieki mieszkańcami powiatu. Osobne życzenia złożył Starosta Dąbrowski Krzysztof Karczmarski, zwracając się zwłaszcza do dużej grupy pracowników szpitala powiatowego, gdzie od kilku lat podejmowane są działania naprawcze, które w 2006 roku powinny przynieść pozytywny efekt zarówno dla pracowników jak i pacjentów szpitala. Starosta korzystając z okazji podziękował dyrekcji i załodze szpitala za współpracę, zrozumienie trudnych problemów i zaangażowanie w proces restrukturyzacji w 2005 roku. Wszystkim uczestnikom opłatkowego spotkania życzenia złożył także Burmistrz Dąbrowy Tarnowskiej Stanisław Początek, który nadzoruje gminą służbę zdrowia.