Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Opłatek seniorów w Gruszowie Wielkim

Opłatek seniorów w Gruszowie Wielkim

Opłatek seniorów w Gruszowie Wielkim

W niedzielę, 12 stycznia 2020 roku, zgodnie z wieloletnią tradycją odbyło się spotkanie opłatkowe dla osób starszych, samotnych, emerytów i rencistów w Domu Ludowym w Gruszowie Wielkim.

Mieszkańcy Gruszowa Wielkiego spotkali się z przedstawicielami lokalnego samorządu, stowarzyszeń, dyrektorami i kierownikami jednostek gminnych. Samorząd powiatowy reprezentował Starosta Dąbrowski Lesław Wieczorek, który złożył noworoczne życzenia wszystkim zebranym w szczególności seniorom.

Przy poczęstunku przygotowanym przez organizatorów oraz akompaniamencie kapeli podwórkowej „Stare Wiarusy” z Dąbrowy Tarnowskiej uczestnicy składali sobie życzenia i śpiewali kolędy.

Jak co roku organizatorem tej uroczystości była sołtys Gruszowa Wielkiego Józefa Taraska wspólnie z Burmistrzem Dąbrowy Tarnowskiej Krzysztofem Kaczmarskim i radą sołecką.

Fot. UM w DT/mags/gd

W niedzielę, 12 stycznia 2020 roku, zgodnie z wieloletnią tradycją odbyło się spotkanie opłatkowe dla osób starszych, samotnych, emerytów i rencistów w Domu Ludowym w Gruszowie Wielkim. Mieszkańcy Gruszowa Wielkiego spotkali się z przedstawicielami lokalnego samorządu, stowarzyszeń, dyrektorami i kierownikami jednostek gminnych. Samorząd powiatowy reprezentował Starosta Dąbrowski Lesław Wieczorek, który złożył noworoczne życzenia wszystkim zebranym w szczególności seniorom. Przy poczęstunku przygotowanym przez organizatorów oraz akompaniamencie kapeli podwórkowej „Stare Wiarusy” z Dąbrowy Tarnowskiej uczestnicy składali sobie życzenia i śpiewali kolędy. Jak co roku organizatorem tej uroczystości była sołtys Gruszowa Wielkiego Józefa Taraska wspólnie z Burmistrzem Dąbrowy Tarnowskiej Krzysztofem Kaczmarskim i radą sołecką. Fot. UM w DT/mags/gd