1. Opowieść życiem pisana ….

Opowieść życiem pisana ….

Mamy nadzieję, że będzie ona dla wielu Czytelników cennym źródłem informacji.

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Dąbrowie Tarnowskiej zaprasza wszystkie chętne osoby do  współtworzenia publikacji zawierającej opis wspomnień oraz porad rodziców dzieci niepełnosprawnych.   Pogodzenie się z niepełnosprawnością własnego dziecka jest jednym z najtrudniejszych zadań, jakie stoją przed rodzicami. To zadanie otwiera jednak drogę do podejmowania mądrych, racjonalnych i dobrych dla dziecka decyzji i działań.   Pragniemy stworzyć publikację, opierając się na doświadczeniach często wieloletnich, opiekunów dzieci niepełnosprawnych, jak również innych osób związanych z niepełnosprawnością. Pozycja ta będzie stanowić pewnego rodzaju praktyczny przewodnik po różnych aspektach życia w rodzinie z dzieckiem niepełnosprawnym.   Mamy nadzieję, że będzie ona dla wielu Czytelników cennym źródłem informacji.   Wszystkich chętnych zapraszamy do Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Dąbrowie Tarnowskiej, ul. B. Joselewicza 5, tel. 14 642 44 15, www.pcprdt.pl.