Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Opowieść życiem pisana ….

Opowieść życiem pisana ….

Opowieść życiem pisana ….

  Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Dąbrowie Tarnowskiej zaprasza wszystkie chętne osoby do  współtworzenia publikacji zawierającej opis wspomnień oraz porad rodziców dzieci niepełnosprawnych.

  Pogodzenie się z niepełnosprawnością własnego dziecka jest jednym z najtrudniejszych zadań, jakie stoją przed rodzicami. To zadanie otwiera jednak drogę do podejmowania mądrych, racjonalnych i dobrych dla dziecka decyzji i działań.

  Pragniemy stworzyć publikację, opierając się na doświadczeniach często wieloletnich, opiekunów dzieci niepełnosprawnych, jak również innych osób związanych
z niepełnosprawnością. Pozycja ta będzie stanowić pewnego rodzaju praktyczny przewodnik po różnych aspektach życia w rodzinie z dzieckiem niepełnosprawnym.

  Mamy nadzieję, że będzie ona dla wielu Czytelników cennym źródłem informacji.

  Wszystkich chętnych zapraszamy do Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Dąbrowie Tarnowskiej, ul. B. Joselewicza 5, tel. 14 642 44 15, www.pcprdt.pl

  Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Dąbrowie Tarnowskiej zaprasza wszystkie chętne osoby do  współtworzenia publikacji zawierającej opis wspomnień oraz porad rodziców dzieci niepełnosprawnych.   Pogodzenie się z niepełnosprawnością własnego dziecka jest jednym z najtrudniejszych zadań, jakie stoją przed rodzicami. To zadanie otwiera jednak drogę do podejmowania mądrych, racjonalnych i dobrych dla dziecka decyzji i działań.   Pragniemy stworzyć publikację, opierając się na doświadczeniach często wieloletnich, opiekunów dzieci niepełnosprawnych, jak również innych osób związanych z niepełnosprawnością. Pozycja ta będzie stanowić pewnego rodzaju praktyczny przewodnik po różnych aspektach życia w rodzinie z dzieckiem niepełnosprawnym.   Mamy nadzieję, że będzie ona dla wielu Czytelników cennym źródłem informacji.   Wszystkich chętnych zapraszamy do Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Dąbrowie Tarnowskiej, ul. B. Joselewicza 5, tel. 14 642 44 15, www.pcprdt.pl.