Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Ortograficzny Bój o Złote Pióro Starosty Dąbrowskiego

Ortograficzny Bój o Złote Pióro Starosty Dąbrowskiego

Ortograficzny Bój o Złote Pióro Starosty Dąbrowskiego

29 marca 2023 roku po raz VIII w Powiatowym Centrum Edukacji i Kompetencji Zawodowych w Szczucinie odbył się „ Ortograficzny Bój o Złote Pióro Starosty Powiatu Dąbrowskiego”.

Honorowy patronat nad tym wydarzeniem objął Starosta Dąbrowski Lesław Wieczorek. W konkursie udział wzięli uczniowie z 13 szkół podstawowych i ponadpodstawowych z terenu powiatu dąbrowskiego.

W „ortograficznym boju" zwycięzcami zostali:

I miejsce: Zuzanna Brożek, uczennica I Liceum Ogólnokształcącego w Dąbrowie Tarnowskiej która wywalczyła „Złote Pióro Starosty".

II miejsce: Katarzyna Osak, uczennica Powiatowego Centrum Edukacji i Kompetencji Zawodowych w Szczucinie, która została nagrodzona srebrnym piórem.

III miejsce: Maciej Łuszcz, uczeń  Szkoły Podstawowej im. Adama Mickiewicza  w Szczucinie który otrzymał pióro brązowe.

Wyróżniono też Zuzannę Musiał ze Szkoły Podstawowej im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Gruszowie Wielkim, Dominika Wajdę ze Szkoły Podstawowej nr 2 im. M. Kopernika w Dąbrowie Tarnowskiej oraz Natalię Łachut ze  Szkoły Podstawowej im. Adama Mickiewicza  w Szczucinie.

Nagrody oraz dyplomy wręczali Krzysztof Bryk Wicestarosta Dąbrowski oraz Magdalena Mach-Surowiec Dyrektor Powiatowego Centrum Edukacji i Kompetencji Zawodowych w Szczucinie.

Po zmaganiach z ortografią uczniowie oraz ich opiekunowie mogli zapoznać się z pracami rzeźbiarskimi Karola Bielata ucznia klasy IV TP Powiatowego Centrum Edukacji i Kompetencji Zawodowych w Szczucinie.

Wszystkim uczestnikom gratulujemy!

foto: PCEiKZ

29 marca 2023 roku po raz VIII w Powiatowym Centrum Edukacji i Kompetencji Zawodowych w Szczucinie odbył się „ Ortograficzny Bój o Złote Pióro Starosty Powiatu Dąbrowskiego”. Honorowy patronat nad tym wydarzeniem objął Starosta Dąbrowski Lesław Wieczorek. W konkursie udział wzięli uczniowie z 13 szkół podstawowych i ponadpodstawowych z terenu powiatu dąbrowskiego. W „ortograficznym boju" zwycięzcami zostali: I miejsce: Zuzanna Brożek, uczennica I Liceum Ogólnokształcącego w Dąbrowie Tarnowskiej która wywalczyła „Złote Pióro Starosty". II miejsce: Katarzyna Osak, uczennica Powiatowego Centrum Edukacji i Kompetencji Zawodowych w Szczucinie, która została nagrodzona srebrnym piórem. III miejsce: Maciej Łuszcz, uczeń  Szkoły Podstawowej im. Adama Mickiewicza  w Szczucinie który otrzymał pióro brązowe. Wyróżniono też Zuzannę Musiał ze Szkoły Podstawowej im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Gruszowie Wielkim, Dominika Wajdę ze Szkoły Podstawowej nr 2 im. M. Kopernika w Dąbrowie Tarnowskiej oraz Natalię Łachut ze  Szkoły Podstawowej im. Adama Mickiewicza  w Szczucinie. Nagrody oraz dyplomy wręczali Krzysztof Bryk Wicestarosta Dąbrowski oraz Magdalena Mach-Surowiec Dyrektor Powiatowego Centrum Edukacji i Kompetencji Zawodowych w Szczucinie. Po zmaganiach z ortografią uczniowie oraz ich opiekunowie mogli zapoznać się z pracami rzeźbiarskimi Karola Bielata ucznia klasy IV TP Powiatowego Centrum Edukacji i Kompetencji Zawodowych w Szczucinie. Wszystkim uczestnikom gratulujemy! foto: PCEiKZ