Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. ORW w Sutkowie zaprasza na Dzień Otwarty

ORW w Sutkowie zaprasza na Dzień Otwarty

ORW w Sutkowie zaprasza na Dzień Otwarty

Ośrodek Rewalidacyjno – Wychowawczy w Sutkowie serdecznie zaprasza, szczególnie rodziców dzieci i młodzież z niepełnosprawnością znaczną, głęboką lub sprzężoną na Dzień Otwarty, który odbędzie 17 maja 2017 roku w godzinach od 10:00 do 13:00.

W tym szczególnym dniu poszczególni terapeuci zaprezentują:

  • hipoterapię
  • dogoterapię
  • zajęcia plastyczne: malowanie twarzy
  • stymulację wielozmysłową
  • konsultacje z zakresu: rehabilitacji, logopedii, integracji sensorycznej
  • gry i zabawy ruchowe (m.in. chusta manipulacyjna, ścieżka sensoryczna)

Ponadto przedstawione zostaną wybrane metody pracy, realizowane podczas codziennych zajęć z naszymi dziećmi.

W programie uwzględniono także możliwość wglądu do archiwum placówki (dotychczasowe prace i osiągnięcia dzieci, zdjęcia, prezentacja multimedialna).

Zastanawiają się Państwo nad wyborem placówki dla swojego dziecka? Wystarczy skorzystać z okazji by odwiedzić Ośrodek Rewalidacyjno – Wychowawczy w Sutkowie i sprawdzić jak działa ta placówka.

files/aktualnosci/2017/05_Maj/17_ORW_w_Sutkowie_zaprasza_na_Dzien_Otwarty/zaproszenie-front.png

files/aktualnosci/2017/05_Maj/17_ORW_w_Sutkowie_zaprasza_na_Dzien_Otwarty/zaproszenie_tyl1.jpg

PCPR/mags

Ośrodek Rewalidacyjno – Wychowawczy w Sutkowie serdecznie zaprasza, szczególnie rodziców dzieci i młodzież z niepełnosprawnością znaczną, głęboką lub sprzężoną na Dzień Otwarty, który odbędzie 17 maja 2017 roku w godzinach od 10:00 do 13:00. W tym szczególnym dniu poszczególni terapeuci zaprezentują: hipoterapię dogoterapię zajęcia plastyczne: malowanie twarzy stymulację wielozmysłową konsultacje z zakresu: rehabilitacji, logopedii, integracji sensorycznej gry i zabawy ruchowe (m.in. chusta manipulacyjna, ścieżka sensoryczna) Ponadto przedstawione zostaną wybrane metody pracy, realizowane podczas codziennych zajęć z naszymi dziećmi. W programie uwzględniono także możliwość wglądu do archiwum placówki (dotychczasowe prace i osiągnięcia dzieci, zdjęcia, prezentacja multimedialna). Zastanawiają się Państwo nad wyborem placówki dla swojego dziecka? Wystarczy skorzystać z okazji by odwiedzić Ośrodek Rewalidacyjno – Wychowawczy w Sutkowie i sprawdzić jak działa ta placówka. PCPR/mags