Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. OSP w Kannie świętowała jubileusz 100-lecia

OSP w Kannie świętowała jubileusz 100-lecia

OSP w Kannie świętowała jubileusz 100-lecia

15 sierpnia 2023 roku druhowie Ochotniczej Straży Pożarnej w Kannie wspólnie z mieszkańcami i zaproszonymi gośćmi świętowali 100-lecie swojej jednostki.

Uroczystość rozpoczęła się Msza Świętą w kaplicy Matki Bożej Różańcowej w Kannie, którą odprawił proboszcz parafii pw. Św. Wojciecha w Bolesławiu ks. Robert Groch.

Podczas obchodów został poświęcony sztandar oraz samochód strażacki typu lekkiego. Wręczono również ordery i odznaczenia.
Do strażaków popłynęły słowa podziękowania za służbę na rzecz mieszkańców, zaangażowanie i niesioną pomoc. Doceniono ich trud i poświęcenie.

Samorząd powiatowy reprezentował Wicestarosta Dąbrowski Krzysztof Bryk.

Jubileusz uświetnił występ Gminnej Orkiestry Dętej z Bolesławia.

Gratulujemy strażakom! Dołączamy się do wszystkich słów podziękowań i życzeń.

15 sierpnia 2023 roku druhowie Ochotniczej Straży Pożarnej w Kannie wspólnie z mieszkańcami i zaproszonymi gośćmi świętowali 100-lecie swojej jednostki. Uroczystość rozpoczęła się Msza Świętą w kaplicy Matki Bożej Różańcowej w Kannie, którą odprawił proboszcz parafii pw. Św. Wojciecha w Bolesławiu ks. Robert Groch. Podczas obchodów został poświęcony sztandar oraz samochód strażacki typu lekkiego. Wręczono również ordery i odznaczenia. Do strażaków popłynęły słowa podziękowania za służbę na rzecz mieszkańców, zaangażowanie i niesioną pomoc. Doceniono ich trud i poświęcenie. Samorząd powiatowy reprezentował Wicestarosta Dąbrowski Krzysztof Bryk. Jubileusz uświetnił występ Gminnej Orkiestry Dętej z Bolesławia. Gratulujemy strażakom! Dołączamy się do wszystkich słów podziękowań i życzeń.
tel. 14 642 24 31
kontakt
Projekt i wykonanie: i-t.pl
Dostępność cyfrowa
i zgodność ze standardem WCAG