Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Ostatnia sesja VIII kadencji Rady Gminy Mędrzechów

Ostatnia sesja VIII kadencji Rady Gminy Mędrzechów

Ostatnia sesja VIII kadencji Rady Gminy Mędrzechów

17 kwietnia 2024 r. odbyła się ostania sesja VIII kadencji Rady Gminy Mędrzechów, podczas której podsumowano pracę na rzecz tego samorządu i mieszkańców w latach 2018-2024.

Wójt Gminy Mędrzechów Krzysztof Korzec oraz Przewodnicząca Rady Gminy Mędrzechów Barbara Brożek podziękowali radnym i sołtysom za wspólne przedsięwzięcia pracę i zaangażowanie, a także wszystkim, którzy swoją działalnością przyczynili się do rozwoju gminy.

Słowa wdzięczności skierowali również do władz samorządu powiatowego Starosty Dąbrowskiego Lesława Wieczorka i Wicestarosty Krzysztofa Bryka.  

17 kwietnia 2024 r. odbyła się ostania sesja VIII kadencji Rady Gminy Mędrzechów, podczas której podsumowano pracę na rzecz tego samorządu i mieszkańców w latach 2018-2024. Wójt Gminy Mędrzechów Krzysztof Korzec oraz Przewodnicząca Rady Gminy Mędrzechów Barbara Brożek podziękowali radnym i sołtysom za wspólne przedsięwzięcia pracę i zaangażowanie, a także wszystkim, którzy swoją działalnością przyczynili się do rozwoju gminy. Słowa wdzięczności skierowali również do władz samorządu powiatowego Starosty Dąbrowskiego Lesława Wieczorka i Wicestarosty Krzysztofa Bryka.