Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Ostrzeżenie o intensywnych opadach deszczu z burzami

Ostrzeżenie o intensywnych opadach deszczu z burzami

Ostrzeżenie o intensywnych opadach deszczu z burzami

Centralne Biuro Prognoz Meteorologicznych IMGW-PIB Oddział w Krakowie wydało ostrzeżenie meteorologiczne i intensywnych opadach deszczu z burzami (2 najwyższy stopień zagrożenia):
Obszar: powiat dąbrowski
Ważność: od godziny 18:00 dnia 23 maja 2019 roku do godziny 18:00 dnia 24 maja 2019 roku
Przebieg: Prognozuje się dalsze występowanie opadów deszczu okresami o natężeniu umiarkowanym i silnym. Prognozowana wysokość opadów wynosi miejscami od 30 mm do 60 mm. W trakcie opadów deszczu będą występować burze z porywami wiatru do 60 km/h.
Prawdopodobieństwo wystąpienia zjawiska: 90%

(PCZK)

Centralne Biuro Prognoz Meteorologicznych IMGW-PIB Oddział w Krakowie wydało ostrzeżenie meteorologiczne i intensywnych opadach deszczu z burzami (2 najwyższy stopień zagrożenia):Obszar: powiat dąbrowskiWażność: od godziny 18:00 dnia 23 maja 2019 roku do godziny 18:00 dnia 24 maja 2019 rokuPrzebieg: Prognozuje się dalsze występowanie opadów deszczu okresami o natężeniu umiarkowanym i silnym. Prognozowana wysokość opadów wynosi miejscami od 30 mm do 60 mm. W trakcie opadów deszczu będą występować burze z porywami wiatru do 60 km/h.Prawdopodobieństwo wystąpienia zjawiska: 90% (PCZK)