Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Ostrzeżenie o burzach z gradem - aktualizacja

Ostrzeżenie o burzach z gradem - aktualizacja

Ostrzeżenie o burzach z gradem - aktualizacja

Centralne Biuro Prognoz Meteorologicznych Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej Państwowy Instytut Badawczy Oddział w Krakowie zmieniło prognozowane zjawisko na burze z gradem i podniosło do najwyższego wydany stopień ostrzeżenia (3 stopień zagrożenia).

  • Obszar: powiat dąbrowski.
  • Ważność: od godz. 14:30 dnia 29 czerwca 2020 r. do godz. 20:30 dnia 29 czerwca 2020 r.
  • Przebieg: Prognozuje się wystąpienie burz z opadami deszczu miejscami od 50 mm do 60 mm oraz porywami wiatru do 120 km/h. Miejscami grad. Możliwość trąby powietrznej.
  • Prawdopodobieństwo wystąpienia zjawiska: 80%
  • Uwagi: brak

Powiatowe Centrum Zarządzania Kryzysowego w Dąbrowie Tarnowskiej

Centralne Biuro Prognoz Meteorologicznych Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej Państwowy Instytut Badawczy Oddział w Krakowie zmieniło prognozowane zjawisko na burze z gradem i podniosło do najwyższego wydany stopień ostrzeżenia (3 stopień zagrożenia). Obszar: powiat dąbrowski. Ważność: od godz. 14:30 dnia 29 czerwca 2020 r. do godz. 20:30 dnia 29 czerwca 2020 r. Przebieg: Prognozuje się wystąpienie burz z opadami deszczu miejscami od 50 mm do 60 mm oraz porywami wiatru do 120 km/h. Miejscami grad. Możliwość trąby powietrznej. Prawdopodobieństwo wystąpienia zjawiska: 80% Uwagi: brak Powiatowe Centrum Zarządzania Kryzysowego w Dąbrowie Tarnowskiej