Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Ostrzeżenie o silnym wietrze i intensywnych opadach śniegu

Ostrzeżenie o silnym wietrze i intensywnych opadach śniegu

Ostrzeżenie o silnym wietrze i intensywnych opadach śniegu
Ma padać śnieg. W zasadzie powinnismy powiedzieć "nareszcie", ale ... może nie być do śmiechu. Biuro Prognoz Meteorologicznych w Krakowie ostrzega, że w czwartek 20 stycznia i w nocy z czwartku na piątek w Małopolsce przewidywany jest wzrost prędkości wiatru do silnego i porywistego w porywach ok. 20-25 m/s, a w rejonach górskich nawet do 30 m/s. 
Równocześnie wystąpią też opady śniegu z deszczem i śniegu, lokalnie opady marznące. Miejscami - zwłaszcza w górach opady śniegu będą intenstywne, wiatr będzie powodował zawieje i zamiecie śnieżne. 
Źródło: inTARrnet.pl
Ma padać śnieg. W zasadzie powinnismy powiedzieć "nareszcie", ale ... może nie być do śmiechu. Biuro Prognoz Meteorologicznych w Krakowie ostrzega, że w czwartek 20 stycznia i w nocy z czwartku na piątek w Małopolsce przewidywany jest wzrost prędkości wiatru do silnego i porywistego w porywach ok. 20-25 m/s, a w rejonach górskich nawet do 30 m/s.  Równocześnie wystąpią też opady śniegu z deszczem i śniegu, lokalnie opady marznące. Miejscami - zwłaszcza w górach opady śniegu będą intenstywne, wiatr będzie powodował zawieje i zamiecie śnieżne.  Źródło: inTARrnet.pl