Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Ostrzeżenie przed silnym wiatrem!!

Ostrzeżenie przed silnym wiatrem!!

Powiatowe Centrum Zarządzania Kryzysowego w Dąbrowie Tarnowskiej, ostrzega, że w dniu dzisiejszym oraz do godz. 12:00 9 kwietnia (sobota) br. przewiduje się wystąpienie silnego wiatru o prędkości 50 km/h, dochodzącego w porywach do 120 km/h z kierunku północno-zachodniego.
Jako skutki mogą wystąpić zakłócenia w pracy urządzeń elektrycznych, uszkodzenia budynków, szkody w drzewostanie oraz utrudnienia w komunikacji.
Apelujemy by nie stawiać samochodów pod liniami wysokiego napięcia i pod drzewami. Należy zabezpieczyć również budynki mieszkalne i gospodarcze.

Powiatowe Centrum Zarządzania Kryzysowego w Dąbrowie Tarnowskiej, ostrzega, że w dniu dzisiejszym oraz do godz. 12:00 9 kwietnia (sobota) br. przewiduje się wystąpienie silnego wiatru o prędkości 50 km/h, dochodzącego w porywach do 120 km/h z kierunku północno-zachodniego.Jako skutki mogą wystąpić zakłócenia w pracy urządzeń elektrycznych, uszkodzenia budynków, szkody w drzewostanie oraz utrudnienia w komunikacji.Apelujemy by nie stawiać samochodów pod liniami wysokiego napięcia i pod drzewami. Należy zabezpieczyć również budynki mieszkalne i gospodarcze.
tel. 14 642 24 31
kontakt
Projekt i wykonanie: i-t.pl
Dostępność cyfrowa
i zgodność ze standardem WCAG