Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Otwarcie Żłobka w Łęgu Tarnowskim

Otwarcie Żłobka w Łęgu Tarnowskim

Otwarcie Żłobka w Łęgu Tarnowskim

25 kwietnia 2022 roku w Łęgu Tarnowskim w Gminie Żabno uroczyście otwarto i poświęcono nowoczesny, świetnie wyposażony żłobek, który powstał dzięki funduszom pozyskanym z programu Maluch+ oraz Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych. Znajduje się on obok Publicznego Przedszkola nr 2, tworząc razem doskonałe zaplecze dla najmłodszych mieszkańców z południowej części tej gminy.

W inauguracji uczestniczyli między innymi parlamentarzyści, samorządowcy, dyrekcja placówki oraz najmłodsi mieszkańcy gminy Żabno wraz z rodzicami. Z ramienia Samorządu Powiatu Dąbrowskiego w wydarzeniu wzięli udział Starosta Dąbrowski Lesław Wieczorek oraz Wicestarosta Krzysztof Bryk.

Podczas uroczystości nie zabrakło gratulacji, a także podziękowań dla wszystkich tych, którzy przyczynili się do zrealizowania tej niezwykle ważnej inwestycji. Otwarcie uświetnił występ przedszkolaków z Łęgu Tarnowskiego.

Całkowity koszt tego przedsięwzięcia wyniósł ponad 3,8 mln zł. Obiekt jest w pełno wyposażony w zabawki edukacyjne, zręcznościowe i sensoryczne, przybory do nauki, zestawy mebli, stolików i krzeseł, kąciki zabaw, jak i również wyposażenie do karmienia, akcesoria do przewijania i leżakowania dzieci.

25 kwietnia 2022 roku w Łęgu Tarnowskim w Gminie Żabno uroczyście otwarto i poświęcono nowoczesny, świetnie wyposażony żłobek, który powstał dzięki funduszom pozyskanym z programu Maluch+ oraz Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych. Znajduje się on obok Publicznego Przedszkola nr 2, tworząc razem doskonałe zaplecze dla najmłodszych mieszkańców z południowej części tej gminy. W inauguracji uczestniczyli między innymi parlamentarzyści, samorządowcy, dyrekcja placówki oraz najmłodsi mieszkańcy gminy Żabno wraz z rodzicami. Z ramienia Samorządu Powiatu Dąbrowskiego w wydarzeniu wzięli udział Starosta Dąbrowski Lesław Wieczorek oraz Wicestarosta Krzysztof Bryk. Podczas uroczystości nie zabrakło gratulacji, a także podziękowań dla wszystkich tych, którzy przyczynili się do zrealizowania tej niezwykle ważnej inwestycji. Otwarcie uświetnił występ przedszkolaków z Łęgu Tarnowskiego. Całkowity koszt tego przedsięwzięcia wyniósł ponad 3,8 mln zł. Obiekt jest w pełno wyposażony w zabawki edukacyjne, zręcznościowe i sensoryczne, przybory do nauki, zestawy mebli, stolików i krzeseł, kąciki zabaw, jak i również wyposażenie do karmienia, akcesoria do przewijania i leżakowania dzieci. fot. Miasto i Gmina Żabno