1. Otwarcie Biura Poselskiego, Europosła Pawła Kowala i Posła RP Jacka Pilcha w Dąbrowie Tarnowskiej

Spotkanie cieszyło się dużą frekwencją wśród mieszkańców powiatu dąbrowskiego.

W dniu 27 lutego 2010 r w budynku „Betanii" w Dąbrowie Tarnowskiej odbyło się spotkanie mieszkańców naszego Powiatu z Posłem do Parlamentu Europejskiego Pawłem Kowalem. Obecni byli również Poseł na Sejm RP Jacek Pilch i Starosta Dąbrowski Wiesław Krajewski. Wizyta posłów miała związek z otwarciem wspólnego Biura Poselskiego: Europosła Pawła Kowala i Posła RP Jacka Pilcha - w Dąbrowie Tarnowskiej przy ul. B. Joselewicza 1 Eurodeputowany Paweł Kowal przyjechał na spotkanie z mieszkańcami naszego powiatu i chętnie odpowiadał na pytania dotyczące m.in. problematyki unijnego ustawodawstwa. Zebrani mieli okazję zapoznać się z oceną aktualnych wydarzeń społeczno - politycznych w kraju oraz w Unii Europejskiej. Zadawane były również liczne pytania związane z bieżącymi sprawami naszego regionu.Spotkanie cieszyło się dużą frekwencją wśród mieszkańców powiatu dąbrowskiego.