Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Otwarcie Biura Poselskiego, Europosła Pawła Kowala i Posła RP Jacka Pilcha w Dąbrowie Tarnowskiej

Otwarcie Biura Poselskiego, Europosła Pawła Kowala i Posła RP Jacka Pilcha w Dąbrowie Tarnowskiej

Otwarcie Biura Poselskiego, Europosła Pawła Kowala i Posła RP Jacka Pilcha w Dąbrowie Tarnowskiej

W dniu 27 lutego 2010 r w budynku „Betanii" w Dąbrowie Tarnowskiej odbyło się spotkanie mieszkańców naszego Powiatu z Posłem do Parlamentu Europejskiego Pawłem Kowalem. Obecni byli również Poseł na Sejm RP Jacek Pilch i Starosta Dąbrowski Wiesław Krajewski. Wizyta posłów miała związek z otwarciem wspólnego Biura Poselskiego: Europosła Pawła Kowala i Posła RP Jacka Pilcha - w Dąbrowie Tarnowskiej przy ul. B. Joselewicza 1

Eurodeputowany Paweł Kowal przyjechał na spotkanie z mieszkańcami naszego powiatu i chętnie odpowiadał na pytania dotyczące m.in. problematyki unijnego ustawodawstwa.

Zebrani mieli okazję zapoznać się z oceną aktualnych wydarzeń społeczno - politycznych w kraju oraz w Unii Europejskiej. Zadawane były również liczne pytania związane z bieżącymi sprawami naszego regionu.
Spotkanie cieszyło się dużą frekwencją wśród mieszkańców powiatu dąbrowskiego.

W dniu 27 lutego 2010 r w budynku „Betanii" w Dąbrowie Tarnowskiej odbyło się spotkanie mieszkańców naszego Powiatu z Posłem do Parlamentu Europejskiego Pawłem Kowalem. Obecni byli również Poseł na Sejm RP Jacek Pilch i Starosta Dąbrowski Wiesław Krajewski. Wizyta posłów miała związek z otwarciem wspólnego Biura Poselskiego: Europosła Pawła Kowala i Posła RP Jacka Pilcha - w Dąbrowie Tarnowskiej przy ul. B. Joselewicza 1 Eurodeputowany Paweł Kowal przyjechał na spotkanie z mieszkańcami naszego powiatu i chętnie odpowiadał na pytania dotyczące m.in. problematyki unijnego ustawodawstwa. Zebrani mieli okazję zapoznać się z oceną aktualnych wydarzeń społeczno - politycznych w kraju oraz w Unii Europejskiej. Zadawane były również liczne pytania związane z bieżącymi sprawami naszego regionu.Spotkanie cieszyło się dużą frekwencją wśród mieszkańców powiatu dąbrowskiego.
tel. 14 642 24 31
kontakt
Projekt i wykonanie: i-t.pl
Dostępność cyfrowa
i zgodność ze standardem WCAG