Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Otwarcie klubu seniora w Szczucinie

Otwarcie klubu seniora w Szczucinie

Otwarcie klubu seniora w Szczucinie

2 marca 2020 roku w Szczucinie został uroczyście otwarty klub „Senior Plus”.

W wydarzeniu udział wzięli m.in.: licznie zgromadzeni seniorzy, Wicestarosta Dąbrowski Krzysztof Bryk, Burmistrz Szczucina Jan Sipior, zastępca Burmistrza Tomasz Bełzowski, Prezes Stowarzyszenia Otwarte Serce Bogdan Sosin, Dyrektor Środowiskowego Domu Samopomocy w Dąbrowicy Maria Bielaszka oraz proboszcz szczucińskiej parafii ks. Zygmunt Warzecha, który poświęcił obiekt.

Utworzenie Klubu „Senior Plus” ma zapewnić osobom starszym miejsce do spotkań oraz dać możliwość twórczego i efektywnego spędzania wolnego czasu a w szczególności zapewnić wsparcie osobom nieaktywnym zawodowo w wieku 60+. Umożliwi udzielanie wsparcia oraz pomocy adekwatnej do potrzeb i możliwości wynikających z wieku i stanu zdrowia seniorów oraz zwiększy ich zaangażowanie w życiu społeczności lokalnej.

Budynek, w którym znajduję się Klub po przeprowadzonym remoncie został pozbawiony barier architektonicznych oraz wyposażony jest w udogodnienia ułatwiające funkcjonowanie osobom niepełnosprawnym.

W placówce znajduje się pomieszczenie ogólnodostępne pełniące funkcję sali spotkań. Ponad to do dyspozycji seniorów jest aneks kuchenny ze sprzętem i urządzeniami do przygotowywania posiłków. Jest również wydzielone pomieszczenie z prasą, sprzętem RTV oraz orbitrekiem.

Źródło i Foto: Urząd Miasta Szczucin

2 marca 2020 roku w Szczucinie został uroczyście otwarty klub „Senior Plus”. W wydarzeniu udział wzięli m.in.: licznie zgromadzeni seniorzy, Wicestarosta Dąbrowski Krzysztof Bryk, Burmistrz Szczucina Jan Sipior, zastępca Burmistrza Tomasz Bełzowski, Prezes Stowarzyszenia Otwarte Serce Bogdan Sosin, Dyrektor Środowiskowego Domu Samopomocy w Dąbrowicy Maria Bielaszka oraz proboszcz szczucińskiej parafii ks. Zygmunt Warzecha, który poświęcił obiekt. Utworzenie Klubu „Senior Plus” ma zapewnić osobom starszym miejsce do spotkań oraz dać możliwość twórczego i efektywnego spędzania wolnego czasu a w szczególności zapewnić wsparcie osobom nieaktywnym zawodowo w wieku 60+. Umożliwi udzielanie wsparcia oraz pomocy adekwatnej do potrzeb i możliwości wynikających z wieku i stanu zdrowia seniorów oraz zwiększy ich zaangażowanie w życiu społeczności lokalnej. Budynek, w którym znajduję się Klub po przeprowadzonym remoncie został pozbawiony barier architektonicznych oraz wyposażony jest w udogodnienia ułatwiające funkcjonowanie osobom niepełnosprawnym. W placówce znajduje się pomieszczenie ogólnodostępne pełniące funkcję sali spotkań. Ponad to do dyspozycji seniorów jest aneks kuchenny ze sprzętem i urządzeniami do przygotowywania posiłków. Jest również wydzielone pomieszczenie z prasą, sprzętem RTV oraz orbitrekiem. Źródło i Foto: Urząd Miasta Szczucin
tel. 14 642 24 31
kontakt
Projekt i wykonanie: i-t.pl
Dostępność cyfrowa
i zgodność ze standardem WCAG