1. Otwarte konkursy ofert - II edycja

Otwarte konkursy ofert - II edycja

• w zakresie ochrony i promocji zdrowia w 2013 r.
• w zakresie wspierania i upowszechniania kultury fizycznej w 2013 r.
Termin składania ofert upływa w dniu 10 maja 2013 r.

Do pobrania:
Ogłoszenie o konkursie - ochrona i promocja zdrowia
Pobierz Promocja i zdrowie.pdf
Ogłoszenie o konkursie - wspieranie i upowszechnianie kultury fizycznej
Pobierz Kultura fizyczna.pdf
Formularz oferty
Pobierz Formularz oferty_2013
Wzór umowy
Pobierz Wzór umowy_2013
Wzór sprawozdania
Pobierz Wzór sprawozdania_2013

19.04.2013 r.

Zarząd Powiatu Dąbrowskiego w Dąbrowie Tarnowskiej ogłasza otwarte konkursy ofert (II edycja) na realizację zadań publicznych Powiatu Dąbrowskiego:• w zakresie ochrony i promocji zdrowia w 2013 r.• w zakresie wspierania i upowszechniania kultury fizycznej w 2013 r.Termin składania ofert upływa w dniu 10 maja 2013 r.Do pobrania:Ogłoszenie o konkursie - ochrona i promocja zdrowiaPobierz Promocja i zdrowie.pdfOgłoszenie o konkursie - wspieranie i upowszechnianie kultury fizycznejPobierz Kultura fizyczna.pdfFormularz ofertyPobierz Formularz oferty_2013Wzór umowyPobierz Wzór umowy_2013Wzór sprawozdaniaPobierz Wzór sprawozdania_2013 19.04.2013 r.