Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Pęka eurobiuro

Pęka eurobiuro

Pęka eurobiuro

Prawdziwa informacja o Unii, a także o dostępnych środkach pomocowych. Takie zadania stawia przed swoim biurem kolejny eurodeputowany, który otworzył je w Tarnowie Bogdan Pęk. Działacz Ligi Polskich Rodzin, najbardziej antyeuropejskiego ugrupowania przypomina, że obiecywał to w kampanii wyborczej. Biuro mieści się przy ulicy Kaczkowskiego. Będzie ono także dwa razy w miesiącu udzielać bezpłatnych porad prawnych.

Sam deputowany ma się pojawiać w Tarnowie raz na miesiąc. Zdaniem Bogdana Pęka w parlamencie europejskim jest sporo pracy. Wciąż bardzo jest tam potrzebna walka o interesy Polski. Dodajmy, że Bogdan Pęk jest już czwartym po Adamie Bielanie, Bogdanie Klichu i Bogusławie Soniku eurodeputowanym, który otworzył Biuro w Tarnowie. Swoje biuro przedstawicielskie ma także wiceprzewodniczący Parlamentu Europejskiego - Janusz Onyszkiewicz z Unii Wolności (przy.inTARnet.pl).

Źródło: Radio MAKS

Prawdziwa informacja o Unii, a także o dostępnych środkach pomocowych. Takie zadania stawia przed swoim biurem kolejny eurodeputowany, który otworzył je w Tarnowie Bogdan Pęk. Działacz Ligi Polskich Rodzin, najbardziej antyeuropejskiego ugrupowania przypomina, że obiecywał to w kampanii wyborczej. Biuro mieści się przy ulicy Kaczkowskiego. Będzie ono także dwa razy w miesiącu udzielać bezpłatnych porad prawnych. Sam deputowany ma się pojawiać w Tarnowie raz na miesiąc. Zdaniem Bogdana Pęka w parlamencie europejskim jest sporo pracy. Wciąż bardzo jest tam potrzebna walka o interesy Polski. Dodajmy, że Bogdan Pęk jest już czwartym po Adamie Bielanie, Bogdanie Klichu i Bogusławie Soniku eurodeputowanym, który otworzył Biuro w Tarnowie. Swoje biuro przedstawicielskie ma także wiceprzewodniczący Parlamentu Europejskiego - Janusz Onyszkiewicz z Unii Wolności (przy.inTARnet.pl). Źródło: Radio MAKS