Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Pani Ewa Drzazga powołana na funkcję Dyrektora Powiatowej Biblioteki Publicznej w Dąbrowie Tarnowskiej

Pani Ewa Drzazga powołana na funkcję Dyrektora Powiatowej Biblioteki Publicznej w Dąbrowie Tarnowskiej

Pani Ewa Drzazga powołana na funkcję Dyrektora Powiatowej Biblioteki Publicznej w Dąbrowie Tarnowskiej

W dniu 28.04.2008r. Zarząd Powiatu powołał Panią Ewę Drzazga na funkcję Dyrektora Powiatowej Biblioteki Publicznej w Dąbrowie Tarnowskiej.

Pani Ewa Drzazga posiada tytuł magistra bibliotekoznawstwa i informacji naukowej Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Wcześniej ukończyła policealne studium bibliotekarskie.

Posiada wieloletnie doświadczenie w pracy bibliotekarskiej. Pracowała m.in. w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Dąbrowie Tarnowskiej, Wojewódzkiej Bibliotece Publicznej w Tarnowie oraz w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Tarnowie. Za swoją pracę została odznaczona odznaką Zasłużony Działacz Kultury przyznawaną przez Ministra Kultury a także honorową odznaką Stowarzyszenia Bibliotekarzy Polskich oraz medalem „W dowód uznania" za zasługi dla bibliotekarstwa oraz Stowarzyszenia Bibliotekarzy Polskich.

Pani Dyrektor rozpocznie pracę z dniem 1 maja 2008 roku.

Jej pierwszym zadaniem będzie przygotowanie Powiatowej Biblioteki do rozpoczęcia działalności.

W dniu 28.04.2008r. Zarząd Powiatu powołał Panią Ewę Drzazga na funkcję Dyrektora Powiatowej Biblioteki Publicznej w Dąbrowie Tarnowskiej. Pani Ewa Drzazga posiada tytuł magistra bibliotekoznawstwa i informacji naukowej Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Wcześniej ukończyła policealne studium bibliotekarskie. Posiada wieloletnie doświadczenie w pracy bibliotekarskiej. Pracowała m.in. w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Dąbrowie Tarnowskiej, Wojewódzkiej Bibliotece Publicznej w Tarnowie oraz w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Tarnowie. Za swoją pracę została odznaczona odznaką Zasłużony Działacz Kultury przyznawaną przez Ministra Kultury a także honorową odznaką Stowarzyszenia Bibliotekarzy Polskich oraz medalem „W dowód uznania" za zasługi dla bibliotekarstwa oraz Stowarzyszenia Bibliotekarzy Polskich. Pani Dyrektor rozpocznie pracę z dniem 1 maja 2008 roku. Jej pierwszym zadaniem będzie przygotowanie Powiatowej Biblioteki do rozpoczęcia działalności.