Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Parafialny Piknik Rodzinny w Dąbrowie Tarnowskiej

Parafialny Piknik Rodzinny w Dąbrowie Tarnowskiej

Parafialny Piknik Rodzinny w Dąbrowie Tarnowskiej

Dąbrowa Tarnowska powitała lato. 21 czerwca na terenie Parafialnego Ośrodka Sportu i Rekreacji im. 25-lecia Pontyfikatu Papieża Jana Pawła II odbył się wielki Piknik Rodzinny.

Organizatorzy imprezy przygotowali dla przybyłych gości wiele atrakcji. Były wśród nich: konkursy dla dzieci, turnieje sportowe, strzelanie z łuku i pokaz rycerski Tarnowskiego Bractwa Rycerskiego „Gladii Amici". Najmłodsi mogli jeździć na kucykach i śpiewać piosenki karaoke. Wszystkiemu towarzyszyły występy grup muzycznych: „Dąbrowiacy", „Nieczajnianie" i „Radgoszczanie". Zaprezentował się także zespół tańca nowoczesnego „Voce", dziecięcy „Sokoliki", „Piątkowiaki" z Piątkowej (Lachy Sądeckie). oraz sekcja dęta i wokalna z Dąbrowskiego Domu Kultury. Można też było usłyszeć śpiewającą Małgosię Cygan.

W przerwie występów odbywała się prowadzona przez ks. dr Ireneusza Neznala i dyrektora Dąbrowskiego Domu Kultury Pawła Chojnowskiego aukcja cennych przedmiotów podarowanych przez darczyńców przedmiotów.

W czasie trwania całego festynu chętni mogli skorzystać ze specjalnie przygotowanych dla nich smakołyków: gorącego bigosu, ciast oraz kiełbasek z grilla. Nie mogło zabraknąć także loterii fantowej. Wszystko zakończył pokaz sztucznych ogni, po którym odbyła się zabawa taneczna trwająca do późnych godzin wieczornych. Bawiono się przy największych przebojach ostatniego 20-lecia, które zaprezentował zespół „RYTM" z Krakowa.

Tegoroczny Piknik Rodzinny mimo nie najlepszej, deszczowej pogody udał się znakomicie.

Fundusze uzyskane z Pikniku Rodzinnego zostaną przeznaczone na planowane remonty w Kościele Parafialnym p.w. N.M.P. Szkaplerznej tj. na zmianę ogrzewania oraz wykonanie nowej granitowej posadzki.

Dąbrowa Tarnowska powitała lato. 21 czerwca na terenie Parafialnego Ośrodka Sportu i Rekreacji im. 25-lecia Pontyfikatu Papieża Jana Pawła II odbył się wielki Piknik Rodzinny. Organizatorzy imprezy przygotowali dla przybyłych gości wiele atrakcji. Były wśród nich: konkursy dla dzieci, turnieje sportowe, strzelanie z łuku i pokaz rycerski Tarnowskiego Bractwa Rycerskiego „Gladii Amici". Najmłodsi mogli jeździć na kucykach i śpiewać piosenki karaoke. Wszystkiemu towarzyszyły występy grup muzycznych: „Dąbrowiacy", „Nieczajnianie" i „Radgoszczanie". Zaprezentował się także zespół tańca nowoczesnego „Voce", dziecięcy „Sokoliki", „Piątkowiaki" z Piątkowej (Lachy Sądeckie). oraz sekcja dęta i wokalna z Dąbrowskiego Domu Kultury. Można też było usłyszeć śpiewającą Małgosię Cygan. W przerwie występów odbywała się prowadzona przez ks. dr Ireneusza Neznala i dyrektora Dąbrowskiego Domu Kultury Pawła Chojnowskiego aukcja cennych przedmiotów podarowanych przez darczyńców przedmiotów. W czasie trwania całego festynu chętni mogli skorzystać ze specjalnie przygotowanych dla nich smakołyków: gorącego bigosu, ciast oraz kiełbasek z grilla. Nie mogło zabraknąć także loterii fantowej. Wszystko zakończył pokaz sztucznych ogni, po którym odbyła się zabawa taneczna trwająca do późnych godzin wieczornych. Bawiono się przy największych przebojach ostatniego 20-lecia, które zaprezentował zespół „RYTM" z Krakowa. Tegoroczny Piknik Rodzinny mimo nie najlepszej, deszczowej pogody udał się znakomicie. Fundusze uzyskane z Pikniku Rodzinnego zostaną przeznaczone na planowane remonty w Kościele Parafialnym p.w. N.M.P. Szkaplerznej tj. na zmianę ogrzewania oraz wykonanie nowej granitowej posadzki.