1. Parafialny Piknik Rodzinny

Parafialny Piknik Rodzinny

Na wieczór zaplanowano zabawę taneczną i pokaz sztucznych ogni.

29 czerwca na terenie Parafialnego Ośrodka Sportu w Dąbrowie Tarnowskiej odbył się piknik rodzinny. Impreza została zorganizowana przez dąbrowską Parafię,  parafialne stowarzyszenia katolickie przy współpracy Urzędu Miejskiego w Dąbrowie Tarnowskiej oraz Dąbrowskiego Domu Kultury. Uczestnicy zabawy mogli skorzystać z wielu atrakcji. Wspólną zabawę dla dzieci organizowali wodzireje, szkółka Piłkarska Football Academy przygotowała animacje piłkarskie, był też pokazowy mecz zawodników z grupy Beckham. Crossowcy przygotowali pokaz  skoków przez rampę. Dużym zainteresowaniem cieszyło się losowanie „szczęśliwych cegiełek” z fantami ofiarowanymi przez sponsorów. Nagrody przekazali m.in. Starosta Dąbrowski Tadeusz Kwiatkowski i Wicestarosta Robert Pantera wraz z małżonkami. Na wieczór zaplanowano zabawę taneczną i pokaz sztucznych ogni. Na pikniku nie zabrakło poczęstunku: tradycyjnego bigosu, wyrobów z grilla i chłopskiego jadła, kiszonych ogórków, różnego rodzaju chlebów oraz ciast przygotowanych m.in. przez rodziców ministrantów i lektorów czy rodziców dzieci z Ochronki.