Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Parafialny Piknik Rodzinny

Parafialny Piknik Rodzinny

Parafialny Piknik Rodzinny

29 czerwca na terenie Parafialnego Ośrodka Sportu w Dąbrowie Tarnowskiej odbył się piknik rodzinny. Impreza została zorganizowana przez dąbrowską Parafię,  parafialne stowarzyszenia katolickie przy współpracy Urzędu Miejskiego w Dąbrowie Tarnowskiej oraz Dąbrowskiego Domu Kultury.

Uczestnicy zabawy mogli skorzystać z wielu atrakcji. Wspólną zabawę dla dzieci organizowali wodzireje, szkółka Piłkarska Football Academy przygotowała animacje piłkarskie, był też pokazowy mecz zawodników z grupy Beckham. Crossowcy przygotowali pokaz  skoków przez rampę.

Dużym zainteresowaniem cieszyło się losowanie „szczęśliwych cegiełek” z fantami ofiarowanymi przez sponsorów. Nagrody przekazali m.in. Starosta Dąbrowski Tadeusz Kwiatkowski i Wicestarosta Robert Pantera wraz z małżonkami.

Na wieczór zaplanowano zabawę taneczną i pokaz sztucznych ogni.

Na pikniku nie zabrakło poczęstunku: tradycyjnego bigosu, wyrobów z grilla i chłopskiego jadła, kiszonych ogórków, różnego rodzaju chlebów oraz ciast przygotowanych m.in. przez rodziców ministrantów i lektorów czy rodziców dzieci z Ochronki.

29 czerwca na terenie Parafialnego Ośrodka Sportu w Dąbrowie Tarnowskiej odbył się piknik rodzinny. Impreza została zorganizowana przez dąbrowską Parafię,  parafialne stowarzyszenia katolickie przy współpracy Urzędu Miejskiego w Dąbrowie Tarnowskiej oraz Dąbrowskiego Domu Kultury. Uczestnicy zabawy mogli skorzystać z wielu atrakcji. Wspólną zabawę dla dzieci organizowali wodzireje, szkółka Piłkarska Football Academy przygotowała animacje piłkarskie, był też pokazowy mecz zawodników z grupy Beckham. Crossowcy przygotowali pokaz  skoków przez rampę. Dużym zainteresowaniem cieszyło się losowanie „szczęśliwych cegiełek” z fantami ofiarowanymi przez sponsorów. Nagrody przekazali m.in. Starosta Dąbrowski Tadeusz Kwiatkowski i Wicestarosta Robert Pantera wraz z małżonkami. Na wieczór zaplanowano zabawę taneczną i pokaz sztucznych ogni. Na pikniku nie zabrakło poczęstunku: tradycyjnego bigosu, wyrobów z grilla i chłopskiego jadła, kiszonych ogórków, różnego rodzaju chlebów oraz ciast przygotowanych m.in. przez rodziców ministrantów i lektorów czy rodziców dzieci z Ochronki.
tel. 14 642 24 31
kontakt
Projekt i wykonanie: i-t.pl
Dostępność cyfrowa
i zgodność ze standardem WCAG