Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Patriotyczne i obywatelskie przedsięwzięcia uczniów ZSP nr 1

Patriotyczne i obywatelskie przedsięwzięcia uczniów ZSP nr 1

Patriotyczne i obywatelskie przedsięwzięcia uczniów ZSP nr 1

Na stronie internetowej Małopolskiego Kuratorium Oświaty ukazano pracę Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Dąbrowie Tarnowskiej jako przykład dobrej praktyki w dziedzinie edukacji patriotycznej i obywatelskiej.

Szkoła przedstawiła swoje działania związane z prezydencją Polski w Unii Europejskiej oraz z inauguracją Klubu Historycznego im. Armii Krajowej.

Działania Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Dąbrowie Tarnowskiej dziedzinie edukacji patriotycznej i obywatelskiej:

Na stronie internetowej Małopolskiego Kuratorium Oświaty ukazano pracę Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Dąbrowie Tarnowskiej jako przykład dobrej praktyki w dziedzinie edukacji patriotycznej i obywatelskiej. Szkoła przedstawiła swoje działania związane z prezydencją Polski w Unii Europejskiej oraz z inauguracją Klubu Historycznego im. Armii Krajowej. Działania Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Dąbrowie Tarnowskiej dziedzinie edukacji patriotycznej i obywatelskiej: Armia Krajowa i Polskie Państwo Podziemne w latach 1939-1945 - konkurs Inauguracja Szkolnego Klubu Historycznego im. AK przy Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 w Dąbrowie Tarnowskiej "Polska Prezydencja w Radzie UE"- cykl działań