Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Patriotyczne wiersze i piosenki uczniów z ZSP w Szczucinie

Patriotyczne wiersze i piosenki uczniów z ZSP w Szczucinie

Patriotyczne wiersze i piosenki uczniów z ZSP w Szczucinie

10 listopada 2011 r. z okazji 93. rocznicy odzyskania przez Polskę Niepodległości, w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Szczucinie odbyła się akademia. Część artystyczną przygotowała młodzież z klasy II LOA pod kierunkiem Stelli Dąbroś. Społeczność szkolna wysłuchała patriotycznych wierszy i piosenek. Przypomniana została także historyczna droga prowadząca Polskę do wolności.

Akademia ta została przedstawiona społeczności szczucińskiej dnia 11 listopada w Katolickim Centrum Edukacji Młodzieży KANA. Ważne jest to, aby nie zapominać o takich rocznicach.

źródło: ZSP w Szczucinie

10 listopada 2011 r. z okazji 93. rocznicy odzyskania przez Polskę Niepodległości, w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Szczucinie odbyła się akademia. Część artystyczną przygotowała młodzież z klasy II LOA pod kierunkiem Stelli Dąbroś. Społeczność szkolna wysłuchała patriotycznych wierszy i piosenek. Przypomniana została także historyczna droga prowadząca Polskę do wolności. Akademia ta została przedstawiona społeczności szczucińskiej dnia 11 listopada w Katolickim Centrum Edukacji Młodzieży KANA. Ważne jest to, aby nie zapominać o takich rocznicach. źródło: ZSP w Szczucinie