Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. PFRON poszukuje osób, które po rehabilitacji i przekwalifikowaniu zawodowym będą mogły i chciały podjąć zatrudnienie

PFRON poszukuje osób, które po rehabilitacji i przekwalifikowaniu zawodowym będą mogły i chciały podjąć zatrudnienie

PFRON poszukuje osób, które po rehabilitacji i przekwalifikowaniu zawodowym będą mogły i chciały podjąć zatrudnienie

Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych zachęca wszystkie osoby,  które z powodu choroby lub wypadku straciły możliwość wykonywania dotychczasowego zawodu i wymagają przekwalifikowania, a także osoby, które nigdy nie pracowały, a chcą zdobyć zawód i podjąć pracę dostosowaną do ich możliwości zdrowotnych do wzięcia udziału
w projekcie „Wypracowanie i pilotażowe wdrożenie modelu kompleksowej rehabilitacji umożliwiającej podjęcie lub powrót do pracy” - POWRÓT DO ZDROWIA, POWRÓT DO PRACY.

Trzymodułowa rehabilitacja kompleksowa (moduł zawodowy, moduł medyczny, moduł psychospołeczny) odbywać się będą się w Ośrodku Rehabilitacji Kompleksowej. Długość pobytu w Ośrodku uzależniona będzie od czasu trwania kursu zawodowego jaki uczestnik wybierze wraz z doradcą zawodowym (ok. 6 miesięcy).

Projekt dla uczestników jest bezpłatny.  

Rekrutacja odbywa się poprzez PFRON – należy zadzwonić na numer (22) 50-55-600 lub napisać ork@pfron.org.pl

Po kontakcie, wysłane zostaną formularze, które należy wypełnić i odesłać do PFRON, następnie ustalany zostanie termin komisji kwalifikacyjnej (lekarz i psycholog). Po pozytywnym orzeczeniu PFRON zaprosi uczestników do Ośrodka Rehabilitacji Kompleksowej.

Źródło: PCPR w Dąbrowie Tarnowskiej

Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych zachęca wszystkie osoby,  które z powodu choroby lub wypadku straciły możliwość wykonywania dotychczasowego zawodu i wymagają przekwalifikowania, a także osoby, które nigdy nie pracowały, a chcą zdobyć zawód i podjąć pracę dostosowaną do ich możliwości zdrowotnych do wzięcia udziału w projekcie „Wypracowanie i pilotażowe wdrożenie modelu kompleksowej rehabilitacji umożliwiającej podjęcie lub powrót do pracy” - POWRÓT DO ZDROWIA, POWRÓT DO PRACY. Trzymodułowa rehabilitacja kompleksowa (moduł zawodowy, moduł medyczny, moduł psychospołeczny) odbywać się będą się w Ośrodku Rehabilitacji Kompleksowej. Długość pobytu w Ośrodku uzależniona będzie od czasu trwania kursu zawodowego jaki uczestnik wybierze wraz z doradcą zawodowym (ok. 6 miesięcy). Projekt dla uczestników jest bezpłatny.   Rekrutacja odbywa się poprzez PFRON – należy zadzwonić na numer (22) 50-55-600 lub napisać ork@pfron.org.pl Po kontakcie, wysłane zostaną formularze, które należy wypełnić i odesłać do PFRON, następnie ustalany zostanie termin komisji kwalifikacyjnej (lekarz i psycholog). Po pozytywnym orzeczeniu PFRON zaprosi uczestników do Ośrodka Rehabilitacji Kompleksowej. Źródło: PCPR w Dąbrowie Tarnowskiej Pliki do pobrania Pobierz plik FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY.pdf Pobierz plik POWRÓT DO ZDROWIA POWRÓT DO PRACY - folder projektu.pdf