Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Piłkarski weekend

Piłkarski weekend

W niedzielę została rozgrana przedostatnia kolejka IV ligi - poznaliśmy już pierwszego spadkowicza z naszego regionu, jest nim Polan Żabno, który po porażce w Gorlicach (1:5) opuszcza IV ligę. W bardzo trudnej sytuacji znajdują się Wisła Szczucin i Tuchovia, które chcąc się utrzymać muszą wygrać swoje mecze w ostatniej kolejce i liczyć na potknięcia rywali. Natomiast w "okręgówce" najlepszym zespołem tego sezonu okazał się Strażak Mokrzyska i to on będzie występował już od sierpnia w IV lidze. Promocję do ligi okręgowej zapewniła sobie Nieciecza.

IV LIGA

BKS Bochnia - Tuchovia 0 - 1
Dunajec Nowy Sącz - Orkan Szczyrzyc 0 - 1
Glinik Gorlice - Polan Żabno 5 - 1
Malinex Kobylanka - Wierchy Rabka 2 - 1
Poprad Minerale Muszyna - Victoria Witowice Dolne 1 - 2
Tarnovia - Okocimski Brzesko 1 - 2
Unia Tarnów - Huragan Waksmund 2 - 2
Wisła Szczucin - Lubań Maniowy 5 - 3
Wolania Wola Rzędzińska - Kolejarz Stóże 0 - 1

 1. Okocimski 33 83 84-30 2. Kolejarz 33 76 70-20  3. Unia 33 65 72-33 4. Glinik 33 51 49-34 5. Dunajec 33 45 41-38 6. Huragan 33 45 34-43 7. Poprad 33 44 59-38  8. Wolania 33 43 41-59  9. Victoria 33 41 39-43 10. Tarnovia 33 41 32-45  11. BKS 33 40 37-47 12. Lubań 33 40 52-63 13. Malinex 33 39 41-56 14. Orkan 33 37 32-40 15. Tuchovia 33 36 53-66 16. Wisła 33 36 42-78  17. Wierchy 33 34 45-71 18. Polan 33 33 40-56

LIGA OKRĘGOWA

Ciężkowianka - Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska 3 - 3
Pogórze Pleśna - Rzezawianka 2 - 1
Strażak Mokrzyska - Metal Tarnów 2 - 1
Szreniawa Nowy Wiśnicz - Wietrzychowice 7 - 4
Skrzyszovia - Orzeł Dębno 0 - 7
Dunajec Zakliczyn - Gosławice 0 - 1
Pogoń Biadoliny Radłowskie - Odporyszów 1 - 2
Dunajec Zbylitowska Góra - Rylovia 1 - 2

 1. Strażak 29 70 80-36 2. Dąbrovia 29 66 60-25 3. Szreniawa 29 60 63-33 4. Metal 29 59 74-35 5. Orzeł 29 57 77-28 6. Gosłavia 29 44 60-63 7. Ciężkowianka 29 41 46-40 8. Rylovia 29 39 52-50 9. Dunajec Zakl. 29 36 41-40 10. Wietrzychowice 29 36 57-59 11. Skrzyszovia 29 31 38-57 12. Rzezawianka 29 30 31-48 13. Ikar 29 29 40-57 14. Pogórze 29 23 25-61 15. Pogoń 29 16 24-87 16. Dunajec Zb. G. 29 12 30-79

KLASA A (grupa I)

Jadowniczanka Jadowniki - Victoria Porąbka Uszewska 2 - 2
Iva Iwkowa - Piast Łapanów 4 - 2
Novi Jodłówka - Kłos Łysa Góra 5 - 0
Żubr Gawłówek - Drwinka Drwinia 0 - 4
Victoria Słomka - Wisła Grobla 0 - 3
Naprzód Sobolów - Jastrząb Łoniowa 6 - 0
Raba Książnice - Pagen Gnojnik 2 - 3
Orzeł Cikowice - Macierz Lipnica Murowana (przerwane w 65 min przy stanie 1-0)

 1. Orzeł 28 61 75- 27 2. Iva 28 60 58- 30 3. Wisła 29 50 51- 33 4. Raba 29 46 54- 52 5. Pagen 29 44 61- 49 6. Drwinka 29 43 59- 45 7. Jadowniczanka 29 43 54- 44 8. Żubr 29 42 52- 49 9. Macierz 28 41 58- 51 10. Novi 29 41 48- 49 11. Naprzód 29 40 62- 68 12. Piast 29 38 67- 56 13. Victoria P. U. 29 38 60- 66 14. Victoria S. 29 36 37- 51 15. Kłos 28 23 52- 81 16. Jastrząb 29 3 27-124

KLASA A (grupa II)

Błękitni Tarnów - Iskra Tarnów 5 - 0
Burzyn - Radlna 1 - 0
Nowa Jastrząbka - Olimpia Wojnicz 2 - 0
Szynwałd - Victoria Koszyce Małe 1 - 4
Tarnowiec - Pogoria Pogórska Wola 0 - 0
Huragan Buchcice - Orzeł Lisia Góra 3 - 1
Arkadia Olszyny - Spółdzielca Grabno 3 - 0
Zorza Zaczarnie - Dunajec Mikołajowice 2 - 2

 1. Błękitni 29 69 69-24 2. Victoria 29 56 68-43 3. Nowa J. 29 47 52-28 4. Dunajec 29 47 47-34 5. Burzyn 29 45 55-53 6. Iskra 29 44 40-40 7. Olimpia 29 42 46-41 8. Zorza 29 40 42-43 9. Huragan 29 38 51-52 10. Pogoria 29 38 45-60 11. Orzeł 29 36 55-49 12. Szynwałd 29 35 54-80 13. Radlna 28 30 34-39 14. Arkadia 28 30 41-54 15. Tarnowiec 29 25 39-66 16. Spółdzielca 29 19 25-57

KLASA A (grupa III)

Nieciecza - Orkan Zaborów 10 - 1
Sokół Borzęcin - Szarwark 8 - 4
Łęgovia Łęg Tarnowski - Olimpia Bucze 2 - 0
Iskra Łęki - Nadwiślanka Wola Rogowska 3 - 2
Radłovia Radłów - Wolania Wola Żelichowska 4 - 1
Polan II Żabno - Powiśle Bolesław 3 - 2
Brzezówka - Mędrzechów 8 - 2
Łukovia Łukowa - Unia Les-Drób Niedomice 4 - 1

 1. Nieciecza 30 73 101- 21 2. Sokół 30 71 81- 36 3. Łęgovia 30 64 72- 31 4. Łukovia 30 59 80- 45 5. Radłovia 30 56 74- 44 6. Iskra 30 50 68- 49 7. Unia 30 44 62- 51 8. Olimpia 30 41 44- 56 9. Brzezówka 30 41 61- 65 10. Nadwiślanka 30 40 50- 56 11. Polan II 30 37 55- 59 12. Wolania 30 33 37- 48 13. Powiśle 30 27 45- 58 14. Szarwark 30 21 37- 96 15. Orkan 30 17 39- 112 16. Mędrzechów 30 13 38-117

Źródło: inTARnet.pl

W niedzielę została rozgrana przedostatnia kolejka IV ligi - poznaliśmy już pierwszego spadkowicza z naszego regionu, jest nim Polan Żabno, który po porażce w Gorlicach (1:5) opuszcza IV ligę. W bardzo trudnej sytuacji znajdują się Wisła Szczucin i Tuchovia, które chcąc się utrzymać muszą wygrać swoje mecze w ostatniej kolejce i liczyć na potknięcia rywali. Natomiast w "okręgówce" najlepszym zespołem tego sezonu okazał się Strażak Mokrzyska i to on będzie występował już od sierpnia w IV lidze. Promocję do ligi okręgowej zapewniła sobie Nieciecza. IV LIGA BKS Bochnia - Tuchovia 0 - 1 Dunajec Nowy Sącz - Orkan Szczyrzyc 0 - 1 Glinik Gorlice - Polan Żabno 5 - 1 Malinex Kobylanka - Wierchy Rabka 2 - 1 Poprad Minerale Muszyna - Victoria Witowice Dolne 1 - 2 Tarnovia - Okocimski Brzesko 1 - 2 Unia Tarnów - Huragan Waksmund 2 - 2 Wisła Szczucin - Lubań Maniowy 5 - 3Wolania Wola Rzędzińska - Kolejarz Stóże 0 - 1 1. Okocimski 33 83 84-30 2. Kolejarz 33 76 70-20 3. Unia 33 65 72-33 4. Glinik 33 51 49-34 5. Dunajec 33 45 41-38 6. Huragan 33 45 34-43 7. Poprad 33 44 59-38 8. Wolania 33 43 41-59 9. Victoria 33 41 39-43 10. Tarnovia 33 41 32-45 11. BKS 33 40 37-47 12. Lubań 33 40 52-63 13. Malinex 33 39 41-56 14. Orkan 33 37 32-40 15. Tuchovia 33 36 53-66 16. Wisła 33 36 42-78 17. Wierchy 33 34 45-71 18. Polan 33 33 40-56 LIGA OKRĘGOWA Ciężkowianka - Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska 3 - 3 Pogórze Pleśna - Rzezawianka 2 - 1 Strażak Mokrzyska - Metal Tarnów 2 - 1 Szreniawa Nowy Wiśnicz - Wietrzychowice 7 - 4 Skrzyszovia - Orzeł Dębno 0 - 7 Dunajec Zakliczyn - Gosławice 0 - 1 Pogoń Biadoliny Radłowskie - Odporyszów 1 - 2Dunajec Zbylitowska Góra - Rylovia 1 - 2 1. Strażak 29 70 80-36 2. Dąbrovia 29 66 60-25 3. Szreniawa 29 60 63-33 4. Metal 29 59 74-35 5. Orzeł 29 57 77-28 6. Gosłavia 29 44 60-63 7. Ciężkowianka 29 41 46-40 8. Rylovia 29 39 52-50 9. Dunajec Zakl. 29 36 41-40 10. Wietrzychowice 29 36 57-59 11. Skrzyszovia 29 31 38-57 12. Rzezawianka 29 30 31-48 13. Ikar 29 29 40-57 14. Pogórze 29 23 25-61 15. Pogoń 29 16 24-87 16. Dunajec Zb. G. 29 12 30-79 KLASA A (grupa I) Jadowniczanka Jadowniki - Victoria Porąbka Uszewska 2 - 2 Iva Iwkowa - Piast Łapanów 4 - 2 Novi Jodłówka - Kłos Łysa Góra 5 - 0 Żubr Gawłówek - Drwinka Drwinia 0 - 4 Victoria Słomka - Wisła Grobla 0 - 3 Naprzód Sobolów - Jastrząb Łoniowa 6 - 0 Raba Książnice - Pagen Gnojnik 2 - 3Orzeł Cikowice - Macierz Lipnica Murowana (przerwane w 65 min przy stanie 1-0) 1. Orzeł 28 61 75- 27 2. Iva 28 60 58- 30 3. Wisła 29 50 51- 33 4. Raba 29 46 54- 52 5. Pagen 29 44 61- 49 6. Drwinka 29 43 59- 45 7. Jadowniczanka 29 43 54- 44 8. Żubr 29 42 52- 49 9. Macierz 28 41 58- 51 10. Novi 29 41 48- 49 11. Naprzód 29 40 62- 68 12. Piast 29 38 67- 56 13. Victoria P. U. 29 38 60- 66 14. Victoria S. 29 36 37- 51 15. Kłos 28 23 52- 81 16. Jastrząb 29 3 27-124 KLASA A (grupa II) Błękitni Tarnów - Iskra Tarnów 5 - 0 Burzyn - Radlna 1 - 0 Nowa Jastrząbka - Olimpia Wojnicz 2 - 0 Szynwałd - Victoria Koszyce Małe 1 - 4 Tarnowiec - Pogoria Pogórska Wola 0 - 0 Huragan Buchcice - Orzeł Lisia Góra 3 - 1 Arkadia Olszyny - Spółdzielca Grabno 3 - 0Zorza Zaczarnie - Dunajec Mikołajowice 2 - 2 1. Błękitni 29 69 69-24 2. Victoria 29 56 68-43 3. Nowa J. 29 47 52-28 4. Dunajec 29 47 47-34 5. Burzyn 29 45 55-53 6. Iskra 29 44 40-40 7. Olimpia 29 42 46-41 8. Zorza 29 40 42-43 9. Huragan 29 38 51-52 10. Pogoria 29 38 45-60 11. Orzeł 29 36 55-49 12. Szynwałd 29 35 54-80 13. Radlna 28 30 34-39 14. Arkadia 28 30 41-54 15. Tarnowiec 29 25 39-66 16. Spółdzielca 29 19 25-57 KLASA A (grupa III) Nieciecza - Orkan Zaborów 10 - 1 Sokół Borzęcin - Szarwark 8 - 4 Łęgovia Łęg Tarnowski - Olimpia Bucze 2 - 0 Iskra Łęki - Nadwiślanka Wola Rogowska 3 - 2 Radłovia Radłów - Wolania Wola Żelichowska 4 - 1 Polan II Żabno - Powiśle Bolesław 3 - 2 Brzezówka - Mędrzechów 8 - 2Łukovia Łukowa - Unia Les-Drób Niedomice 4 - 1 1. Nieciecza 30 73 101- 21 2. Sokół 30 71 81- 36 3. Łęgovia 30 64 72- 31 4. Łukovia 30 59 80- 45 5. Radłovia 30 56 74- 44 6. Iskra 30 50 68- 49 7. Unia 30 44 62- 51 8. Olimpia 30 41 44- 56 9. Brzezówka 30 41 61- 65 10. Nadwiślanka 30 40 50- 56 11. Polan II 30 37 55- 59 12. Wolania 30 33 37- 48 13. Powiśle 30 27 45- 58 14. Szarwark 30 21 37- 96 15. Orkan 30 17 39- 112 16. Mędrzechów 30 13 38-117Źródło: inTARnet.pl