Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Piłkarski weekend

Piłkarski weekend

Piłkarski weekend

Z dobrej strony w IV lidze pokazały się prawie wszystkie zespoły z naszego regionu, swoje mecze wygrały Tarnovia, Unia i Wolania. Najciekawsze spotkanie kibice oglądali przy Zbylitowskiej, po dramatycznym meczu "Jaskółki" pokonały Poprad 4-3. W "okręgówce" Nieciecza umocniła się na prowadzeniu, lecz dystansu nie tracą spadkowicze: Wisła Szczucin i MLKS Żabno.


IV liga

Unia Tarnów - Poprad Muszyna 4-3
Wolania Wola Rzędzińska - Strażak Mokrzyska 1-0
BKS Bochnia - Kolejarz Stróże 1-0
Okocimski Brzesko - Lubań Maniowy 4-0
Tarnovia - Huragan Waksmund 2-0
Victoria Witowice Dolne - Glinik Gorlice 0-1
Tuchovia - Dunajec Nowy Sącz 0-0
Malinex Kobylanka - Łosoś Łososina Dolna 1-2

 1. Okocimski 6 6–1 2. BKS Bochnia 6 3–1 3. Glinik 4 1–0 4. Wolania 4 1–0 5. Unia Tarnów 3 4–3 6. Kolejarz 3 3–2 7. Tarnovia 3 3–2 8. Poprad 3 5–5 9. Łosoś 3 3–4 10. Tuchovia 2 1–1 11. Dunajec 1 0–0 12. Malinex 1 2–3 13. Strażak 1 1–2 14. Lubań 1 1–5 15. Victoria 0 1–3 16. Huragan 0 1–4

V liga

LKS Wietrzychowice - Metal Tarnów 1-2
Błękitni Tarnów - MLKS Żabno 0-1
Rzezawianka - Rylovia 0-5
Szreniawa Nowy Wiśnicz - Wisła Szczucin 1-3
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska - LZS Nieciecza 0-2
Skrzyszovia - Orzeł Cikowice 3-1
Dunajec Zakliczyn - Ciężkowianka 4-0
Orzeł Dębno - Gosławice 2-2

 1. Nieciecza 10 7– 2 2. MLKS Żabno 9 9– 3 3. Orzeł D. 8 6– 2 4. Wisła 8 5– 2 5. Metal 7 9– 5 6. Rylovia 6 8– 2 7. Dunajec 6 10– 8 8. Wietrzychowice 6 6–10 9. Szreniawa 5 7– 6 10. Gosławice 5 8– 8 11. Dąbrovia 4 5– 5 12. Skrzyszovia 4 5–10 13. Rzezawianka 4 2–11 14. Błękitni 3 2– 3 15. Ciężkowianka 3 5– 8 16. Orzeł C. 0 2– 9

klasa A, gr. I

Novi Jodłówka - Raba Książnice 5-1
Górnik Siedlec - Naprzód Sobolów 2-2
Macierz Lipnica Murowana - Piast Łapanów 1-1
Żubr Gawłówek - Błękitni Krzeczów 4-1
Wisła Grobla - Czarni Kobyle 2-0
Drwinka Drwinia - Victoria Słomka 1-0

klasa A, gr. II

Pogoń Biadoliny Radłowskie - LKS Jasień Brzeski 3-2
Sokół Borzęcin - Sokół Maszkienice 1-4
Iva Iwkowa - Arkadia Olszyny 4-3
Iskra Łęki - Victoria Porąbka Uszewska (przełożony na 7 listopada)
LZS Gnojnik - Olimpia Bucze 2-0
Dunajec Mikołajowice - Jadowniczanka Jadowniki 1-2

klasa A, gr. III

Unia Niedomice - Łęgovia Łęg Tarnowski (przełożony na 26 sierpnia)
Radłovia Radłów - Łukovia Łukowa ?-?
Olimpia Zabawa - LZS Olesno 6-1
LZS Brzezówka - Iskra Tarnów 0-1
Nadwiślanka Wola Rogowska - Ikar Odporyszów 0-5
MLKS II Żabno - LKS Szarwark 3-0
Wolania Wola Żelichowska - Powiśle Bolesław 1-6

klasa A, gr. IV

LKS Nowa Jastrząbka - Olimpia Wojnicz 3-0
Jutrzenka Wierzchosławice - Victoria Koszyce Małe 2-3
KS Burzyn - KS Ryglice 1-5
Dunajec Zbylitowska Góra - KS Radlna 1-3
Pogórze Pleśna - LKS Szynwałd 3-0
Zorza Zaczarnie - Orzeł Lisia Góra 6-0
Huragan Buchcice - Pogoria Pogórska Wola 6-1

Źródło: www.inTARnet.pl

Z dobrej strony w IV lidze pokazały się prawie wszystkie zespoły z naszego regionu, swoje mecze wygrały Tarnovia, Unia i Wolania. Najciekawsze spotkanie kibice oglądali przy Zbylitowskiej, po dramatycznym meczu "Jaskółki" pokonały Poprad 4-3. W "okręgówce" Nieciecza umocniła się na prowadzeniu, lecz dystansu nie tracą spadkowicze: Wisła Szczucin i MLKS Żabno. IV liga Unia Tarnów - Poprad Muszyna 4-3 Wolania Wola Rzędzińska - Strażak Mokrzyska 1-0 BKS Bochnia - Kolejarz Stróże 1-0 Okocimski Brzesko - Lubań Maniowy 4-0 Tarnovia - Huragan Waksmund 2-0 Victoria Witowice Dolne - Glinik Gorlice 0-1 Tuchovia - Dunajec Nowy Sącz 0-0Malinex Kobylanka - Łosoś Łososina Dolna 1-2 1. Okocimski 6 6–1 2. BKS Bochnia 6 3–1 3. Glinik 4 1–0 4. Wolania 4 1–0 5. Unia Tarnów 3 4–3 6. Kolejarz 3 3–2 7. Tarnovia 3 3–2 8. Poprad 3 5–5 9. Łosoś 3 3–4 10. Tuchovia 2 1–1 11. Dunajec 1 0–0 12. Malinex 1 2–3 13. Strażak 1 1–2 14. Lubań 1 1–5 15. Victoria 0 1–3 16. Huragan 0 1–4 V liga LKS Wietrzychowice - Metal Tarnów 1-2 Błękitni Tarnów - MLKS Żabno 0-1 Rzezawianka - Rylovia 0-5 Szreniawa Nowy Wiśnicz - Wisła Szczucin 1-3 Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska - LZS Nieciecza 0-2 Skrzyszovia - Orzeł Cikowice 3-1 Dunajec Zakliczyn - Ciężkowianka 4-0Orzeł Dębno - Gosławice 2-2 1. Nieciecza 10 7– 2 2. MLKS Żabno 9 9– 3 3. Orzeł D. 8 6– 2 4. Wisła 8 5– 2 5. Metal 7 9– 5 6. Rylovia 6 8– 2 7. Dunajec 6 10– 8 8. Wietrzychowice 6 6–10 9. Szreniawa 5 7– 6 10. Gosławice 5 8– 8 11. Dąbrovia 4 5– 5 12. Skrzyszovia 4 5–10 13. Rzezawianka 4 2–11 14. Błękitni 3 2– 3 15. Ciężkowianka 3 5– 8 16. Orzeł C. 0 2– 9 klasa A, gr. I Novi Jodłówka - Raba Książnice 5-1 Górnik Siedlec - Naprzód Sobolów 2-2 Macierz Lipnica Murowana - Piast Łapanów 1-1 Żubr Gawłówek - Błękitni Krzeczów 4-1 Wisła Grobla - Czarni Kobyle 2-0 Drwinka Drwinia - Victoria Słomka 1-0 klasa A, gr. II Pogoń Biadoliny Radłowskie - LKS Jasień Brzeski 3-2 Sokół Borzęcin - Sokół Maszkienice 1-4 Iva Iwkowa - Arkadia Olszyny 4-3 Iskra Łęki - Victoria Porąbka Uszewska (przełożony na 7 listopada) LZS Gnojnik - Olimpia Bucze 2-0 Dunajec Mikołajowice - Jadowniczanka Jadowniki 1-2 klasa A, gr. III Unia Niedomice - Łęgovia Łęg Tarnowski (przełożony na 26 sierpnia) Radłovia Radłów - Łukovia Łukowa ?-? Olimpia Zabawa - LZS Olesno 6-1 LZS Brzezówka - Iskra Tarnów 0-1 Nadwiślanka Wola Rogowska - Ikar Odporyszów 0-5 MLKS II Żabno - LKS Szarwark 3-0 Wolania Wola Żelichowska - Powiśle Bolesław 1-6 klasa A, gr. IV LKS Nowa Jastrząbka - Olimpia Wojnicz 3-0 Jutrzenka Wierzchosławice - Victoria Koszyce Małe 2-3 KS Burzyn - KS Ryglice 1-5 Dunajec Zbylitowska Góra - KS Radlna 1-3 Pogórze Pleśna - LKS Szynwałd 3-0 Zorza Zaczarnie - Orzeł Lisia Góra 6-0 Huragan Buchcice - Pogoria Pogórska Wola 6-1 Źródło: www.inTARnet.pl