Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Piłkarskie sparingi

Piłkarskie sparingi

W ostatnich mecze sparingowe rozegrali , przygotowujący się do rundy wiosennej , piłkarze Unii, Okocimskiego, Tarnovii, Wisły Szczucin , Wolanii, Tuchovii i innych lokalnych zespołów. Najwięcej, bo trzy sparingi w ostatnich dniach zagrała tarnowska Unia.

W sobotę pokonała Orła Dębno 3-0. Kilka dni wcześniej "Jaskółki" przegrały z Koroną Kielce 0-6 i z Krośnianką 2-3. Lider IV ligi Okocimski Brzesko zremisował z Dalinem Myślenice 3-3. Nie zagrał z Rafinerią/Czarnymi Jasło, których zdziesiątkowała grypa. Porażki 4 - 1 na wyjeździe z Malinexem Kobylanka doznała Tuchovia. Tarnovia pokonała Czarnovię 5 -2. Wisła Szczucin pokonała 6-3 Skrzyszovię. Był to ostatni mecz w barwach szczucinian Łukasza Bielaszki, który przechodzi do ... skrzyszowskiego klubu. Wolania natomiast przegrała na wyjeździe z Rzemieślnikiem Pilzno 1-2. A -klasowa Pogoria uległa Żdżarom 1-6. (AMIZ)

Źródło: Dziennik Polski

W ostatnich mecze sparingowe rozegrali , przygotowujący się do rundy wiosennej , piłkarze Unii, Okocimskiego, Tarnovii, Wisły Szczucin , Wolanii, Tuchovii i innych lokalnych zespołów. Najwięcej, bo trzy sparingi w ostatnich dniach zagrała tarnowska Unia. W sobotę pokonała Orła Dębno 3-0. Kilka dni wcześniej "Jaskółki" przegrały z Koroną Kielce 0-6 i z Krośnianką 2-3. Lider IV ligi Okocimski Brzesko zremisował z Dalinem Myślenice 3-3. Nie zagrał z Rafinerią/Czarnymi Jasło, których zdziesiątkowała grypa. Porażki 4 - 1 na wyjeździe z Malinexem Kobylanka doznała Tuchovia. Tarnovia pokonała Czarnovię 5 -2. Wisła Szczucin pokonała 6-3 Skrzyszovię. Był to ostatni mecz w barwach szczucinian Łukasza Bielaszki, który przechodzi do ... skrzyszowskiego klubu. Wolania natomiast przegrała na wyjeździe z Rzemieślnikiem Pilzno 1-2. A -klasowa Pogoria uległa Żdżarom 1-6. (AMIZ) Źródło: Dziennik Polski