Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Piłkarze Football Academy zajęli II miejsce w zagranicznym turnieju w Bardejowie

Piłkarze Football Academy zajęli II miejsce w zagranicznym turnieju w Bardejowie

Piłkarze Football Academy zajęli II miejsce w zagranicznym turnieju w Bardejowie

W sobotę, 16 lutego drużyna dąbrowskiej Football Academy rocznik 2008 udała się na zagraniczny turniej piłki nożnej do słowackiego Bardejova. Piłkarze wzięli udział w tym wydarzeniu sportowym w odpowiedzi  na zaproszenie drużyny Partizan Bardejov.

Była to pierwsza wyprawa drużyny Football Academy poza granicę naszego kraju. Mali piłkarze spisali się bardzo dobrze. W ostatecznym rozrachunku zajmując drugie miejsce - na dwanaście drużyn.

W emocjonującym finale, zawodnicy z powiatu dąbrowskiego zremisowali 2 do 2. Niestety stracili bramkę na 20 sekund przed końcem meczu. A o ostatecznym wyniku turnieju rozstrzygnęły rzuty karne.

Najlepszym zawodnikiem turnieju wybrano zawodnika Football Academy Dąbrowa Tarnowska Kubę Kaczówkę.

Wyniki:

  • Football Academy Dąbrowa Tarnowska – FAMT Presov 1:1
  • Football Academy Dąbrowa Tarnowska – Partizan Bardejov II 10:0
  • Football Academy Dąbrowa Tarnowska – Partizan Bardejov I 4:1
  • Football Academy Dąbrowa Tarnowska – Bratko Radłów 3:0
  • Football Academy Dąbrowa Tarnowska – MFK St’Lubovna 2:2

Finał

  • Football Academy Dąbrowa Tarnowska – MFK Zemplin Michalovce 2:2, karne 4:5

Możliwość rywalizacji z rówieśnikami drużyn słowackich będzie kolejnym krokiem w rozwoju zarówno sportowym jak i edukacyjnym. Duże brawa i gratulacje dla zawodników i trenera Marcina.

Galerie zdjęć z turnieju na stronie Football Academy Dąbrowa Tarnowska: www.footballacademy.pl/aktualnosci-33082-II_Miejsce_na_turnieju_w_Slowackim_Bardejovie_-szkolka-pilkarska

RA/mags

W sobotę, 16 lutego drużyna dąbrowskiej Football Academy rocznik 2008 udała się na zagraniczny turniej piłki nożnej do słowackiego Bardejova. Piłkarze wzięli udział w tym wydarzeniu sportowym w odpowiedzi  na zaproszenie drużyny Partizan Bardejov. Była to pierwsza wyprawa drużyny Football Academy poza granicę naszego kraju. Mali piłkarze spisali się bardzo dobrze. W ostatecznym rozrachunku zajmując drugie miejsce - na dwanaście drużyn. W emocjonującym finale, zawodnicy z powiatu dąbrowskiego zremisowali 2 do 2. Niestety stracili bramkę na 20 sekund przed końcem meczu. A o ostatecznym wyniku turnieju rozstrzygnęły rzuty karne. Najlepszym zawodnikiem turnieju wybrano zawodnika Football Academy Dąbrowa Tarnowska Kubę Kaczówkę. Wyniki: Football Academy Dąbrowa Tarnowska – FAMT Presov 1:1 Football Academy Dąbrowa Tarnowska – Partizan Bardejov II 10:0 Football Academy Dąbrowa Tarnowska – Partizan Bardejov I 4:1 Football Academy Dąbrowa Tarnowska – Bratko Radłów 3:0 Football Academy Dąbrowa Tarnowska – MFK St’Lubovna 2:2 Finał Football Academy Dąbrowa Tarnowska – MFK Zemplin Michalovce 2:2, karne 4:5 Możliwość rywalizacji z rówieśnikami drużyn słowackich będzie kolejnym krokiem w rozwoju zarówno sportowym jak i edukacyjnym. Duże brawa i gratulacje dla zawodników i trenera Marcina. Galerie zdjęć z turnieju na stronie Football Academy Dąbrowa Tarnowska: www.footballacademy.pl/aktualnosci-33082-II_Miejsce_na_turnieju_w_Slowackim_Bardejovie_-szkolka-pilkarska RA/mags