Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Pierwsze Miejsce Football Academy w Słowackim Bardejowie!

Pierwsze Miejsce Football Academy w Słowackim Bardejowie!

Pierwsze Miejsce Football Academy w Słowackim Bardejowie!

23 lutego 2020 roku na zaproszenie klubu Partizan Bardejov, drużyna dąbrowskiej Football Academy rocznik 2010 udała się na Słowację, by uczestniczyć w turnieju piłkarskim. Do rywalizacji przystąpiło 10 drużyn (7 ze Słowacji i 3 z Polski).

Bardzo dobrze zaprezentowali się zawodnicy dąbrowskiej szkółki, którzy pewnie wygrali swoją grupę eliminacyjną pokonując drużyny m.in. Partizan Bardejov, Safi Presov, UKS Pleśna. W półfinale wygrali z Lokomotiva Kosic, by w emocjonującym finale pokonać rówieśników MFK Zemplin Michałovce. Bardzo dobra postawa młodych zawodników zasługuje na wielkie słowa uznania i jest kolejnym etapem w rozwoju zarówno sportowym jak i mentalnym. Dla wszystkich zawodników był to pierwszy turniej piłkarski poza granicami kraju i zapewne na długo zostanie w ich pamięci.

Fotorelacje z tego wydarzenia można obejrzeć na profilu Facebook Football Academy Dąbrawa Tarnowska

GRATULUJEMY CAŁEJ DRUŻYNIE !

23 lutego 2020 roku na zaproszenie klubu Partizan Bardejov, drużyna dąbrowskiej Football Academy rocznik 2010 udała się na Słowację, by uczestniczyć w turnieju piłkarskim. Do rywalizacji przystąpiło 10 drużyn (7 ze Słowacji i 3 z Polski). Bardzo dobrze zaprezentowali się zawodnicy dąbrowskiej szkółki, którzy pewnie wygrali swoją grupę eliminacyjną pokonując drużyny m.in. Partizan Bardejov, Safi Presov, UKS Pleśna. W półfinale wygrali z Lokomotiva Kosic, by w emocjonującym finale pokonać rówieśników MFK Zemplin Michałovce. Bardzo dobra postawa młodych zawodników zasługuje na wielkie słowa uznania i jest kolejnym etapem w rozwoju zarówno sportowym jak i mentalnym. Dla wszystkich zawodników był to pierwszy turniej piłkarski poza granicami kraju i zapewne na długo zostanie w ich pamięci. Fotorelacje z tego wydarzenia można obejrzeć na profilu Facebook Football Academy Dąbrawa Tarnowska GRATULUJEMY CAŁEJ DRUŻYNIE !