Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Pierwszy Powiatowy Turniej Brydża Sportowego Par o Puchar Starosty Dąbrowskiego

Pierwszy Powiatowy Turniej Brydża Sportowego Par o Puchar Starosty Dąbrowskiego

Pierwszy Powiatowy Turniej Brydża Sportowego Par o Puchar Starosty Dąbrowskiego

15 listopada 2003r. w siedzibie Starostwa Powiatowego w Dąbrowie Tarnowskiej odbył się Pierwszy Powiatowy Turniej Brydża Sportowego Par o Puchar Starosty Dąbrowskiego. Organizatorami turnieju byli Starosta Dąbrowski Krzysztof Kaczmarski oraz Sekcja Brydża Sportowego Dąbrowskiego Domu Kultury. Do udziału w imprezie zgłosiło się 19 par z różnych miejscowości Województwa Małopolskiego.

I miejsce zajęli brydżyści z Tarnowa: A. Dmochowski i M. Surmiak (nagroda pieniężna w wysokości 300 złotych), II miejsce zajęła para również z Tarnowa: R. Wajdowicz i A. Hycnar (nagroda pieniężna w wysokości 200 zł), III miejsce zajęli brydżyści z Dąbrowy Tarnowskiej: B. Kuchta i A. Kuchta (nagroda pieniężna w wysokości 150 zł).
Ponadto w turnieju wyróżniono również najlepiej grającą parę brydżową Powiatu Dąbrowskiego. Zostali nią brydżyści z Dąbrowy Tarnowskiej: Z. Wróbel i D. Sosin (nagroda pieniężna 50 zł). Najlepszą parą mikstową zostali A. Krakowska i W. Krakowski (nagroda pieniężna 50 zł).
Uczestnikami turnieju brydżowego byli również gracze z Bochni i Limanowej.

15 listopada 2003r. w siedzibie Starostwa Powiatowego w Dąbrowie Tarnowskiej odbył się Pierwszy Powiatowy Turniej Brydża Sportowego Par o Puchar Starosty Dąbrowskiego. Organizatorami turnieju byli Starosta Dąbrowski Krzysztof Kaczmarski oraz Sekcja Brydża Sportowego Dąbrowskiego Domu Kultury. Do udziału w imprezie zgłosiło się 19 par z różnych miejscowości Województwa Małopolskiego. I miejsce zajęli brydżyści z Tarnowa: A. Dmochowski i M. Surmiak (nagroda pieniężna w wysokości 300 złotych), II miejsce zajęła para również z Tarnowa: R. Wajdowicz i A. Hycnar (nagroda pieniężna w wysokości 200 zł), III miejsce zajęli brydżyści z Dąbrowy Tarnowskiej: B. Kuchta i A. Kuchta (nagroda pieniężna w wysokości 150 zł).Ponadto w turnieju wyróżniono również najlepiej grającą parę brydżową Powiatu Dąbrowskiego. Zostali nią brydżyści z Dąbrowy Tarnowskiej: Z. Wróbel i D. Sosin (nagroda pieniężna 50 zł). Najlepszą parą mikstową zostali A. Krakowska i W. Krakowski (nagroda pieniężna 50 zł).Uczestnikami turnieju brydżowego byli również gracze z Bochni i Limanowej.