1. Piesi mogą już korzystać z nowego chodnika w Narożnikach

Piesi mogą już korzystać z nowego chodnika w Narożnikach

Zakończyła się już budowa chodnika przy drodze powiatowej nr 1327K w Narożnikach, zlokalizowanego w gminie Radgoszcz w bezpośrednim sąsiedztwie kościoła, boiska sportowego i placu zabaw. W pasie drogowym powstały również nowe miejsca parkingowe. To kolejna inwestycja realizowana przez samorząd powiatowy, mająca na celu zwiększenie bezpieczeństwa zarówno pieszych, jak i kierowców. Jej koszt to 162 tys. zł.