Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Piknik Charytatywny w Brniu

Piknik Charytatywny w Brniu

Piknik Charytatywny w Brniu

W dniu dzisiejszym tj. 26 czerwca 2009 r. Powiatowa Instytucja, Centrum Polonii-Ośrodek Kultury, Turystyki i Rekreacji w Brniu, organizuje Piknik Charytatywny w ramach akcji pomocy powodzianom z Powiśla Dąbrowskiego. Od godz. 16:00 przewidziane są liczne atrakcje, koncerty i rozstrzygnięcia dwóch konkursów:
wybór najpiękniejszej dziewczyny w konkursie „Twarz Polonii" oraz ogłoszenie I miejsca w konkursie na najlepszą pracę, na temat różnic między ordynacją wyborczą w Polsce i w krajach anglosaskich. Wstęp wolny, jednakże zostanie przeprowadzona zbiórka pieniędzy na poszkodowanych, w wyniku majowej i czerwcowej powodzi, z terenu powiatu dąbrowskiego.

Opracowanie: CP-OKTiR w Brniu

W dniu dzisiejszym tj. 26 czerwca 2009 r. Powiatowa Instytucja, Centrum Polonii-Ośrodek Kultury, Turystyki i Rekreacji w Brniu, organizuje Piknik Charytatywny w ramach akcji pomocy powodzianom z Powiśla Dąbrowskiego. Od godz. 16:00 przewidziane są liczne atrakcje, koncerty i rozstrzygnięcia dwóch konkursów:wybór najpiękniejszej dziewczyny w konkursie „Twarz Polonii" oraz ogłoszenie I miejsca w konkursie na najlepszą pracę, na temat różnic między ordynacją wyborczą w Polsce i w krajach anglosaskich. Wstęp wolny, jednakże zostanie przeprowadzona zbiórka pieniędzy na poszkodowanych, w wyniku majowej i czerwcowej powodzi, z terenu powiatu dąbrowskiego. Opracowanie: CP-OKTiR w Brniu