Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Piknik Rodzinny wychowanków ORW – Kupienin

Piknik Rodzinny wychowanków ORW – Kupienin

Piknik Rodzinny wychowanków ORW – Kupienin

W dniu 19 czerwca 2009 r., po uroczystej Mszy Św. z okazji Zakończenia Roku Szkolnego 2008/2009, w Ujściu Jezuickim odbył się Piknik Rodzinny dla rodziców, dzieci i młodzieży z Ośrodka Rewalidacyjno - Wychowawczego w Kupieninie.

Pomimo kapryśnej pogody udało się zorganizować spotkanie plenerowe, na którym wychowankowie otrzymali świadectwa i dyplomy w związku z ukończeniem kolejnych etapów edukacji. Zaprezentowali także swoje umiejętności artystyczne śpiewając piosenki i recytując wiersze dla swoich rodziców oraz wręczając im przygotowane przez siebie prezenty z okazji Dnia Matki i Dnia Ojca. Wiele radości sprawiło uczestnikom Pikniku śpiewanie piosenek biesiadnych, grillowanie i przejażdżki bryczką.

Wspólne zabawa społeczności Ośrodka rozpoczęła czas wakacji, w czasie których wychowankowie będą mieli okazję przeżyć miłe chwile podczas specjalnie dla nich przygotowanego programu „II Wesołe Lato".

W dniu 19 czerwca 2009 r., po uroczystej Mszy Św. z okazji Zakończenia Roku Szkolnego 2008/2009, w Ujściu Jezuickim odbył się Piknik Rodzinny dla rodziców, dzieci i młodzieży z Ośrodka Rewalidacyjno - Wychowawczego w Kupieninie. Pomimo kapryśnej pogody udało się zorganizować spotkanie plenerowe, na którym wychowankowie otrzymali świadectwa i dyplomy w związku z ukończeniem kolejnych etapów edukacji. Zaprezentowali także swoje umiejętności artystyczne śpiewając piosenki i recytując wiersze dla swoich rodziców oraz wręczając im przygotowane przez siebie prezenty z okazji Dnia Matki i Dnia Ojca. Wiele radości sprawiło uczestnikom Pikniku śpiewanie piosenek biesiadnych, grillowanie i przejażdżki bryczką. Wspólne zabawa społeczności Ośrodka rozpoczęła czas wakacji, w czasie których wychowankowie będą mieli okazję przeżyć miłe chwile podczas specjalnie dla nich przygotowanego programu „II Wesołe Lato".