Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Piknik Rodzinny „Z miłości do Polski” w Woli Rzędzińskiej

Piknik Rodzinny „Z miłości do Polski” w Woli Rzędzińskiej

Piknik Rodzinny „Z miłości do Polski” w Woli Rzędzińskiej

W ubiegłą niedzielę w Woli Rzędzińskiej odbył się Piknik Rodzinny pod hasłem „Z miłości do Polski”. Swoją obecnością zaszczycili go Wicepremier RP, Prezes Prawa i Sprawiedliwości Jarosław Kaczyński oraz Poseł do Parlamentu Europejskiego Beata Szydło. Wydarzenie zostało zorganizowane przez Poseł na Sejm RP Annę Pieczarkę.

Politycy Zjednoczonej Prawicy spotykają się z Polakami, aby porozmawiać o tym, co ważne, aby stworzyć program wyborczy. Myślimy o sprawach większych, ale też tych ważnych dla lokalnej społeczności. Władza jest po to, aby służyć całemu Narodowi – mówił wicepremier.

Piknik uświetnił mecz Drużyny Zjednoczonej Prawicy,  której skład tworzyli ministrowie, parlamentarzyści i samorządowcy, rozegrany z miejscowym klubem LKS Wolania Wola Rzędzińska. Zagrali w nim m.in. Minister Sportu i Turystyki Kamil Bortniczuk, Sekretarz Stanu w Ministerstwie Spraw Zagranicznych Arkadiusz Mularczyk, Wiceprzewodniczący Parlamentarnego Zespołu Sportowego Jarosław Krajewski, a także Starosta Dąbrowski Lesław Wieczorek.

Powiat Dąbrowski reprezentowało Stowarzyszenie Kobiet Wsi Smęgorzów oraz koła gospodyń wiejskich z Nieczajnej Dolnej oraz Zalipia, które promowały nasze lokalne dziedzictwo kulinarne oraz rodzime produkty i przysmaki.

Podczas festynu nie zabrakło stoisk z regionalnymi produktami, atrakcjami dla dzieci, sportowych emocji, a także występów Zespołu Folklorystycznego „Gwoździec”, Sanktuaryjnej Orkiestry Dętej z Tuchowa i Cheerleaders Academy All Stars.

W ubiegłą niedzielę w Woli Rzędzińskiej odbył się Piknik Rodzinny pod hasłem „Z miłości do Polski”. Swoją obecnością zaszczycili go Wicepremier RP, Prezes Prawa i Sprawiedliwości Jarosław Kaczyński oraz Poseł do Parlamentu Europejskiego Beata Szydło. Wydarzenie zostało zorganizowane przez Poseł na Sejm RP Annę Pieczarkę. Politycy Zjednoczonej Prawicy spotykają się z Polakami, aby porozmawiać o tym, co ważne, aby stworzyć program wyborczy. Myślimy o sprawach większych, ale też tych ważnych dla lokalnej społeczności. Władza jest po to, aby służyć całemu Narodowi – mówił wicepremier. Piknik uświetnił mecz Drużyny Zjednoczonej Prawicy,  której skład tworzyli ministrowie, parlamentarzyści i samorządowcy, rozegrany z miejscowym klubem LKS Wolania Wola Rzędzińska. Zagrali w nim m.in. Minister Sportu i Turystyki Kamil Bortniczuk, Sekretarz Stanu w Ministerstwie Spraw Zagranicznych Arkadiusz Mularczyk, Wiceprzewodniczący Parlamentarnego Zespołu Sportowego Jarosław Krajewski, a także Starosta Dąbrowski Lesław Wieczorek. Powiat Dąbrowski reprezentowało Stowarzyszenie Kobiet Wsi Smęgorzów oraz koła gospodyń wiejskich z Nieczajnej Dolnej oraz Zalipia, które promowały nasze lokalne dziedzictwo kulinarne oraz rodzime produkty i przysmaki. Podczas festynu nie zabrakło stoisk z regionalnymi produktami, atrakcjami dla dzieci, sportowych emocji, a także występów Zespołu Folklorystycznego „Gwoździec”, Sanktuaryjnej Orkiestry Dętej z Tuchowa i Cheerleaders Academy All Stars.