Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Piknik w Swarzowie z możliwością zaszczepienia się przeciw COVID-19

Piknik w Swarzowie z możliwością zaszczepienia się przeciw COVID-19

Piknik w Swarzowie z możliwością zaszczepienia się przeciw COVID-19

Koło Gospodyń Wiejskich w Swarzowie zaprasza na piknik pod hasłem "Szczepimy Się" w ramach Narodowego Programu Szczepień "#Szczepimy Się z KGW”, który odbędzie się 26 września 2021 roku w godzinach 13.00 - 18.00 w Domu Ludowym w Swarzowie.

Podczas festynu będzie można zaszczepić się jednodawkową szczepionką przeciw COVID-19 Johnson & Johnson lub dwudawkową szczepionką firmy Pfizer, która podawana będzie w utworzonym na miejscu Punkcie Szczepień Powszechnych.

W programie festynu zaplanowano atrakcje dla dzieci takie jak bańki mydlane, gry i zabawy oraz kącik małego artysty. Będzie również możliwość skorzystania ze strefy gastronomicznej oraz degustacji wyrobów przygotowanych przez Koło Gospodyń Wiejskich w Swarzowie.

źródło: KGW Swarzów

Koło Gospodyń Wiejskich w Swarzowie zaprasza na piknik pod hasłem "Szczepimy Się" w ramach Narodowego Programu Szczepień "#Szczepimy Się z KGW”, który odbędzie się 26 września 2021 roku w godzinach 13.00 - 18.00 w Domu Ludowym w Swarzowie. Podczas festynu będzie można zaszczepić się jednodawkową szczepionką przeciw COVID-19 Johnson & Johnson lub dwudawkową szczepionką firmy Pfizer, która podawana będzie w utworzonym na miejscu Punkcie Szczepień Powszechnych. W programie festynu zaplanowano atrakcje dla dzieci takie jak bańki mydlane, gry i zabawy oraz kącik małego artysty. Będzie również możliwość skorzystania ze strefy gastronomicznej oraz degustacji wyrobów przygotowanych przez Koło Gospodyń Wiejskich w Swarzowie. źródło: KGW Swarzów