Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Piknik z okazji Dnia Rodzicielstwa Zastępczego

Piknik z okazji Dnia Rodzicielstwa Zastępczego

Piknik z okazji Dnia Rodzicielstwa Zastępczego

Starosta Powiatu Dąbrowskiego Lesław Wieczorek oraz Dyrektor Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Dąbrowie Tarnowskiej Agnieszka Anioł-Głuszek wspólnie ze Starostą Powiatu Proszowickiego Krystianem Hytroś oraz Dyrektorem Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Proszowicach Marzeną Leja-Kwiecień serdecznie zapraszają do uczestnictwa w Pikniku z okazji Dnia Rodzicielstwa Zastępczego skierowanego do wszystkich rodzin zastępczych z dziećmi z terenu powiatu dąbrowskiego i proszowickiego, jak również do osób chcących stworzyć rodzinę zastępczą.

Piknik odbędzie się 4 czerwca 2022r. (sobota). Rozpoczęcie o godz. 11:00, na terenie Zespołu Dworsko Parkowego w Brniu (Stanica turystyczna Breń 1, 33-210 Olesno)

Uwaga!

Ze względów organizacyjnych osoby, które chciałyby uczestniczyć w pikniku jako przyszli kandydaci na rodzinę zastępczą lub które chciałyby wspierać już funkcjonujące rodziny zastępcze, prosimy o zgłoszenie uczestnictwa do 2 czerwca 2022 r. do godz. 11.00, nr telefonu 14 642 44 15.

W programie:

  • pokaz tańca
  • prezentacja zabytkowych samochodów
  • dmuchana zjeżdżalnia
  • wata cukrowa
  • poczęstunek w formie grilla
  • bańki dmuchane
  • zabawa na świeżym powietrzu
  • zwiedzanie Zespołu Dworsko-Parkowego w Brniu
Starosta Powiatu Dąbrowskiego Lesław Wieczorek oraz Dyrektor Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Dąbrowie Tarnowskiej Agnieszka Anioł-Głuszek wspólnie ze Starostą Powiatu Proszowickiego Krystianem Hytroś oraz Dyrektorem Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Proszowicach Marzeną Leja-Kwiecień serdecznie zapraszają do uczestnictwa w Pikniku z okazji Dnia Rodzicielstwa Zastępczego skierowanego do wszystkich rodzin zastępczych z dziećmi z terenu powiatu dąbrowskiego i proszowickiego, jak również do osób chcących stworzyć rodzinę zastępczą. Piknik odbędzie się 4 czerwca 2022r. (sobota). Rozpoczęcie o godz. 11:00, na terenie Zespołu Dworsko Parkowego w Brniu (Stanica turystyczna Breń 1, 33-210 Olesno) Uwaga! Ze względów organizacyjnych osoby, które chciałyby uczestniczyć w pikniku jako przyszli kandydaci na rodzinę zastępczą lub które chciałyby wspierać już funkcjonujące rodziny zastępcze, prosimy o zgłoszenie uczestnictwa do 2 czerwca 2022 r. do godz. 11.00, nr telefonu 14 642 44 15. W programie: pokaz tańca prezentacja zabytkowych samochodów dmuchana zjeżdżalnia wata cukrowa poczęstunek w formie grilla bańki dmuchane zabawa na świeżym powietrzu zwiedzanie Zespołu Dworsko-Parkowego w Brniu